I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

muži: Bystřice pod Hostýnem - Nové Veselí 28:29

Házenkáři Nového Veselí zajížděli k dalšímu utkání prvoligové soutěže, tentokrát na půdu lídra tabulky Bystřice pod Hostýnem. Novoveselským se proti vedoucím celkům na jejich půdě daří, připomeňme podzimní remízu v Šumperku.

Házenkáři Nového Veselí vstoupili do utkání s perfektní obranou. Soupeř měl problémy se proti ní prosadit a dělal časté chyby. Díky ním se Novoveselští dostávali do rychlých útoků a zajistili si vedení 8:2. Domácí snížili využitím dvou přesilových her na poločasových 14:16.
Druhá půle byla ve znamení urputného boje o každý míč a hrála s velmi důrazná házená. Dvě minuty před konce prohrávali házenkáři Nového Veselí 27:28. Dvěma brankami však otočili skóre ve svůj prospěch a nejtěsnější rozdíl dokázali uhájit do poslední sekundy utkání.
„Opět se ukázalo, že tato soutěž je nesmírně vyrovnaná. Porazili jsme vedoucí tým tabulky a jsem moc rád, že jsme si připsali další dva body. Hráče toto vítězství určitě psychicky povzbudilo do dalších bojů. O výhře v této soutěži rozhodují maličkosti, štěstí a momentální výkony brankářů. O postupujícím a sestupujících se bude bojovat do posledního kola,“ uzavírá trenér Ladislav Materna.
 

Komentáře k článku