I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Czech Coal Cup 26.2.2011

Třetí zlato novoveselských minižáků v řadě, tentokráte na domací půdě.

Dne 26.2.2011 se u nás konal turnaj minižáků Czech coal cup. Celkem se zúčastnilo 18 družstev, z toho dvě družstva byly z Nového Veselí.


Sokol Nové Veselí A - sestava a branky

Bartůněk Filip 27, Kupa Jan 44, Chromý Miroslav 26, Staněk Ondřej 6, Štohanzl Martin 10, Řepa Ondřej 3

Naše áčko navázalo na skvělé výkony z předešlých dvou turnajů letošního roku, ve kterých nepoznalo hořkost porážky. Ve stejném duchu se nesl i domácí turnaj, ve kterém dominovali naši hráči, kteří byli neustále střídáni a zahráli si tak na všech postech, včetně postu brankařského. Na naši obvyklou osobní obranu soupeři nenašli správný recept, dopouštěli se chybných přihrávek na obsazené hráče, ze kterých náš útok nekompromisně zakončoval. Vyrovnaný soupeř pro naše áčko na tomto turnaji bylo jen družstvo Kutné Hory, se kterým jsme odehráli velmi pohledný a vyrovnaný zápas. Prvních deset minut se skóre přelévalo ze strany na stranu a nebýt výborně chytajícího Martina v bráně asi bychom i o dost prohrávali. Největší problém v této desetiminutovce pro nás nebyli nejlepší střelci Kutné Hory hrající na spojce, ale levé křídlo, které jsme nedokázali po dlouhou dobu ubránit a také nedokonalé útoky, které postrádaly rychlou přihrávku, stažení dvou obránců k sobě a následné uvolnění spoluhráče vedle sebe, se zakončením bez kontaktu s obranou soupeře, avšak v posledních pěti minutách jsme  vše vylepšili a nakonec vyhráli a mohli se radovat ze zlaté medaile. Naše áčko si tímto zápasem připsalo v tomto roce již dvacátou výhru v řadě .

Gratuluji hráčům k dosaženým výsledkům a co říc víc, než, jen tak dál borci.

Hodnotí trenér Petr Landsman

 

Sokol Nové Veselí B - sestava a branky

Chalupa Filip 24, Krejz Lukáš 24, Dolejší Aleš 44, Salaš Jan , Merunka Alexandr, Dvořak Jaroslav 1, Bukovský Jan 6

Do 1. zápasu naše béčko nastoupilo nebojácně, bohužel v průběhu hry jsme měli potíže v obraně a naše hra sám na sebe rozhodla o konečném výsledku Havlíčkův Brod: Nové Veselí 13:12.
V 2. zápasu jsme se potkali s Ujezdem u Brna. Bojovali jsme hlavně s výškovou převahou našich protihráčů, ale dokázali jsme se s tím vypořádat a po dobrém výkonu si kluci vybojovali remízu 12:12.
Dalším soupeřem bylo družstvo STM Olomouc A. V tomto utkání na některé kluky dopadla nečekaná únava nebo"respekt za soupeře" a díky špatné obraně jsme prohráli o pět branek.
Ve 4. utkání naši borci narazili na Telnici.Po celkově zlepšené hře ve všech směrech , jsme tento tým přehráli vysokým rozdílem 18:2.Musím pochválit výkon všech hráčů , hlavně bych chtěl vyzvednout výkon brankáře Jardy Dvořáka.
Tím byl náš výkon ve skupině ukončen, kluci v ní vybojovali 3. místo a to nás posunulo k celkovému boji o 7.-9. místo.

Kluci v 1. zápase o umístění narazili na slovenský tým Malacek A .K tomoto utkání jsme přistoupili zodpovědně  a tým Malacek zdárně potrápili a zaslouženě vyhráli 13:12., kdy o naší výhře rozhodl závěrečný sedmimetrový hod. Opět nás podržel náš brankář Jarda Dvořák.V posledním zápase dne jsme narazili na tým z Prostějova. Kluci opět podávali nebojácný výkon a dobrou obranou a kolektivní hrou jsme si vypracovali i 6-ti brankový náskok. Ale protože  docházely síly, zbytečně jsme faulovali a dvakrát špatně vystřídali tak nás soupeř dotáhl na rozdíl jediné branky. Toto vedení se nám podařilo udržet a kluci vybojovali nádherné 7. místo.

Jsem s tímto turnajem spokojen , kluci podávali dobré a obětavé výkony, několikrát si sáhli i na dno svých sil. Doufám, že se naše hra bude nadále zlepšovat. Jménem svým bych chtěl poděkovat všem zúčastněným týmům, zapisovatelům  a rozhodčím a vůbec všem, kteří si na nás miníky našli čas.

Hodnotí trenér Stanislav Chalupa

 

Přihlášená družstva a výsledky všech zápasů zde

 

 

 

Komentáře k článku