I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

muži: Ostrava - Nové Veselí 26:25

Házenkáři Nového Veselí zajížděli v rámci 14. kola I.ligy na palubovku posledního celku tabulky Sokola Ostrava.

Novoveselští začali utkání proti družstvu Ostravy velmi dobře a hned v úvodu si vybudovali tříbrankové vedení, které drželi až do 15. minuty. S přibývajícím časem se však přestalo dařit spojkám hostujícího týmu a soupeř srovnal na poločasových 12:12.
I druhá půle přinesla naprosto vyrovnanou partii. Ke konci utkání však házenkáři Nového Veselí neproměnili 3 brankové příležitosti a z Ostravy tak odjeli s nejnižší možnou ale nejvíce bolestivou porážkou 25:26.
„Družstvo Ostravy přes zimní přestávku posílilo a tomu odpovídala i jejich hra. Hrálo se velmi kvalitní utkání, do kterého jsme nastoupili s podstatně lepší obranou jakou jsme převáděli před týdne v Plzni. Díky ní jsme hráli s Ostravou vyrovnanou partii. V tomto utkání se však příliš nedařilo našim spojkám. Góly z této pozice rozhodně chyběly. Další věcí, se kterou nejsem příliš spokojený byl přechod do rychlých útoků. Díky dobré obraně jsme mohli jít v utkání několikrát do trháků, ale ty se nám nedařily realizovat. Tři neproměněné šance v závěru nás pak mohou o to více mrzet. Všichni hráči však odevzdali velmi bojovný výkon. Chybělo nám opět kousek pomyslného štěstíčka. Utkání by rozhodně slušela remíza,“ dodává k utkání trenér Nového Veselí Ladislav Materna.

Komentáře k článku