I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

muži: Kostelec n.H. - Nové Veselí 31:30

Házenkáři Nového Veselí zajížděli v rámci 4.kola I.ligy na palubovku předposledního týmu tabulky Kostelce, kde chtěli navázat a úspěšné domácí utkání proti Ostravě.

Start do utkání měli lepší házenkáři domácího týmu, kteří si vybudovali dvoubrankové vedení, které drželi do 15. minuty. Poté se Novoveselským podařilo skóre vyrovnat a od té chvíle se hrála vyrovnaná partie. Závěr první půle zvládly lépe házenkáři z Vysočiny, když odcházeli do kabiny s jednobrankovým vedením.
Ve druhém poločase se hrála opět vyrovnaná partie, když se oba soupeři střídali v jednobrankovém vedení. V 18. minutě se podařilo Novoveselským odskočit na rozdíl tří branek (21:18) a v tu chvíli byli lepším týmem. Bohužel se jim nepodařilo náskok zvýšit. V cestě jim stály soupeřovy tyče. Deset minut před koncem utkání hráli házenkáři Nového Veselí oslabeni a soupeř toho náležitě využil. Nejenže srovnal, ale otočil skóre ve svůj prospěch. Konec zápasu chybělo hostům trochu štěstí, když ve vyrovnání jim stály opět dobře postavěné tyče domácí branky.
„Odehráli jsme kvalitní utkání a naši hráči podali velmi bojovný výkon. Problém nám dělal fyzicky velmi dobře disponovaný pivot, který se prosazoval především v přesilových hrách. Důležité pro vývoj utkání bylo také velmi přísné vyloučení našeho hráče ke konci utkání. K bodovému zisku nám chybělo trochu štěstí. Myslím si, že remíza by byla spravedlivější,“ dodává k utkání trenér Ladislav Materna.

Komentáře k článku