I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)

Ve čtvrtek náš tým starších dorostenců odehrál zápas proti HBC Jičínu, ve kterém dokázali zvítězit.

Hodnocení: Nejdřív bych chtěl poděkovat divákům, kteří i v tak netradičním termínu našli cestu do naší haly a postarali se tak o skvělou atmosféru. Jsem rád, že našim divákům jsme ukázali 40 minut dobrou házenou. Začátek zápasu byl vyrovnaný, pak jsme dokázali zvýšit agresivitu a pomalu jsme tak převzali vedení. Výborně nám vyšel vstup do druhého poločasu, ve kterém jsme vypracovali až 9 gólové vedení. Kdybychom nepolevili v posledních minutách zápasu, naše vítězství mohlo být výraznější. Příští víkend nehrajeme, proto využijeme tenhle čas na dobití energie. Pak můžeme začít opět tvrdě trénovat, ať náš herní výkon roste. Zbývá jenom měsíc a půl do konce první částí ligy a naše hra musí být v zápasech ne 40 minut na dobré úrovni, ale 50 a víc. Jenom tak máme šanci proti opravdu dobrým družstvům.