I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)

SKP Frýdek Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)

Jednoznačné vítězství na palubovce zkušeného Frýdku-Místku nás vystřelilo až na 2. místo průběžné tabulky.

Náš "A" tým odehrál velmi povedené utkání a po svěžím výkonu přehrál Frýdek-Místek vysokým rozdílem. O utkání rozhodl již vstup do utkání, kdy naši vedli 6:1 a poločasový výsledek 17:9 pouze potvrdil aktuální pohodu a lehkost našeho týmu.

Tohoto výsledku si velmi vážíme. Na první pohled se může zdát, že za sebou máme jednoduchý zápas, ale opak je pravdou. Frýdek je velmi zkušený tým, který doma body ztrácet nebude a jsme proto velmi šťastní za vítězství. Dvěma výhrami venku jsme odčinili prohry z domácí palubovky. Chtěl bych poděkovat celému týmu, který poslední tři kola předvádí opravdu nadstandartní házenou. Jsme mladý tým a hrát takto takticky vyžaduje vysokou disciplínu a odevzdání se naší společné věci. Za týden nás čeká domácí utkání se třetím Jičínem a my budeme chtít nahoře vydržet co možná nejdéle. Chceme si užívat každou minutu, jelikož je to splněný sen mnoha generací, které budovaly náš klub. Doufám, že tento výsledek přitáhne diváky a na zápase s Jičínem budeme moci spoléhat na našeho 8. hráče, kterým je naše zaplněná ZDT Aréna.