I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

SKP Frýdek Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)

Jednoznačné vítězství na palubovce zkušeného Frýdku-Místku nás vystřelilo až na 2. místo průběžné tabulky.

Náš "A" tým odehrál velmi povedené utkání a po svěžím výkonu přehrál Frýdek-Místek vysokým rozdílem. O utkání rozhodl již vstup do utkání, kdy naši vedli 6:1 a poločasový výsledek 17:9 pouze potvrdil aktuální pohodu a lehkost našeho týmu.

Tohoto výsledku si velmi vážíme. Na první pohled se může zdát, že za sebou máme jednoduchý zápas, ale opak je pravdou. Frýdek je velmi zkušený tým, který doma body ztrácet nebude a jsme proto velmi šťastní za vítězství. Dvěma výhrami venku jsme odčinili prohry z domácí palubovky. Chtěl bych poděkovat celému týmu, který poslední tři kola předvádí opravdu nadstandartní házenou. Jsme mladý tým a hrát takto takticky vyžaduje vysokou disciplínu a odevzdání se naší společné věci. Za týden nás čeká domácí utkání se třetím Jičínem a my budeme chtít nahoře vydržet co možná nejdéle. Chceme si užívat každou minutu, jelikož je to splněný sen mnoha generací, které budovaly náš klub. Doufám, že tento výsledek přitáhne diváky a na zápase s Jičínem budeme moci spoléhat na našeho 8. hráče, kterým je naše zaplněná ZDT Aréna.

Pavel Hladík
 

Komentáře k článku