I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Nové Veselí - HK Lovosice 25:17 (13:10)

Tuto sobotu nás čekal první tým extraligy Lovosic. I proto se čekal velmi těžký zápas, což se nakonec i potvrdilo.

 Náš tým do utkání nevstoupil dobře a brzo prohrával 6:3, od té doby to byl, ale tým z Vysočiny, který převzal otěže zápasu do svých rukou. Do kabin se poté už odcházelo za našeho vedení 13:10. ve druhém poločase nás zdobila především velmi dobrá obrana a Vítek Schams. Ten pustil za své záda za 22 minut druhé půlky pouze 2 góly a náš tým si tak připsal velmi cenný skalp Lovců, kteří musejí svoji kořist ulovit v dalším zápase.

Odehráli jsem velmi povedené utkání. Chci klukům poděkovat za absolutní disciplínu a morálku v zápase. Porazit silné Lovosice plné zkušených hráčů tak vysokým rozdílem je pro nás velké povzbuzení. Od patnácté minuty jsme dokázali diktovat tempo hry a neměli prakticky hluché místo. Základ naší výhry, byla obrana, kde jsme podali asi nejlepší výkon v našem účinkování v extralize. Navíc se přidali i oba brankáři, kteří tak podtrhli náš povedený výkon v obraně. Jsme velmi rádi, že jsme dokázali potvrdit body z Karviné a dotáhli jsme se na čelo tabulky. Velké poděkování patří našim fanouškům, kteří nám připravili další nezapomenutelný zážitek.

Pavel Hladík

Komentáře k článku