I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)

Nové Veselí - HK Lovosice

Pouťový házenkářský víkend zahájili úspěšně naši mladší dorostenci, když si vystříleli další vítězství. Veselští mladší dorostenci zůstávají neporaženi a stále vedou průběžnou tabulku nejvyšší soutěže.

Naši mladší dorostenci vstoupili do svátečního sobotního zápasu skvěle. Rychle svému soupeři z Lovosic odskočili ve skóre na rozdíl tří branek. V první třicetiminutovce nás sice trochu trápila obrana, díky které jsme se nedostali na větší, než čtyřbrankový rozdíl (poločas 18:14 v náš prospěch).
Ve druhém poločase se naštěstí náš tým v obranné činnosti zlepšil. Z toho pramenilo získávání míčů a skórování z rychlých útoků. Skvěle nám fungovala také spolupráce s pivotem, z jehož postu jsme zaznamenali sedm branek. Závěr zápasu jsme už dohrávali v klidu a zaslouženě si připisujeme další dva body do tabulky.

V pátém kole nejvyšší dorostenecké soutěže zajíždíme do Frýdku-Místku, který je aktuálně na šestém místě.