I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Nové Veselí - HK Lovosice

Pouťový házenkářský víkend zahájili úspěšně naši mladší dorostenci, když si vystříleli další vítězství. Veselští mladší dorostenci zůstávají neporaženi a stále vedou průběžnou tabulku nejvyšší soutěže.

Naši mladší dorostenci vstoupili do svátečního sobotního zápasu skvěle. Rychle svému soupeři z Lovosic odskočili ve skóre na rozdíl tří branek. V první třicetiminutovce nás sice trochu trápila obrana, díky které jsme se nedostali na větší, než čtyřbrankový rozdíl (poločas 18:14 v náš prospěch).
Ve druhém poločase se naštěstí náš tým v obranné činnosti zlepšil. Z toho pramenilo získávání míčů a skórování z rychlých útoků. Skvěle nám fungovala také spolupráce s pivotem, z jehož postu jsme zaznamenali sedm branek. Závěr zápasu jsme už dohrávali v klidu a zaslouženě si připisujeme další dva body do tabulky.

V pátém kole nejvyšší dorostenecké soutěže zajíždíme do Frýdku-Místku, který je aktuálně na šestém místě.