I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

HCB Karviná - Nové Veselí 21:28 (12:12)

Mladší dorostenci zajížděli ve třetím kole na horkou půdu házenkářů HCB Karviné

První poločas přinesl divákům napínavou podívanou. Oba týmy se nemohly dostat do výraznějšího vedení, hrálo se ve vysokém tempu. A také v duchu fair play, o čemž svědčí pouze dva dvouminutové tresty. Oba týmy mladších dorostenců se střídaly ve skórování a do šaten se po odehraných prvních třiceti minutách šlo za nerozhodného stavu 12 : 12.

Ani na začátku druhého poločasu nebylo jisté, kdo bude mít z utkání dva body. Byli jsme to naštěstí my, komu se podařilo ve třetí minutě odskočit na rozdíl tří branek. Tento náskok jsme díky zlepšené obraně postupně navyšovali až na konečný sedmibrankový rozdíl a v těžkém zápase jsme zvítězili 28:21.
Kluci podali velmi dobrý kolektivní výkon, za který bych jim chtěl poděkovat.

Rádi bychom Vás pozvali na čtvrté kolo první ligy mladšího dorostu, kdy na domácí palubovce hostíme o pouťovém víkendu tým Lovosic.