Extraliga mužů - play-out: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 23:29 (9:12)
Extraliga mužů - play-out: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 28:25 (15:9)
I. liga mladšího dorostu: HK Baník Most - TJ Sokol Nové Veselí 20:46 (6:25)
I. liga staršího dorostu: Sokol Ostrava - TJ Sokol Nové Veselí 29:51 (12:26)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 47:27 (20:10)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - SK Velká Bystřice 47:17 (21:7)
Č-S Pohár starší dorostenci: TJ Sokol Nové Veselí - ŠKP Bratislkava 29:20 (12:11)

Nové Veselí - Kopřivnice 39:10 (16:5)

Mladší dorostenci před domácím publikem nezaváhali a v prvním mistrovském utkání vysoko zvítězili.

Vstup do zápasu nám vyšel na výbornou, rychle jsme se dostali do tříbrankového vedení. Do dvanácté minuty jsme inkasovali pouze třikrát. Pak se už prosazovali jen naši střelci, obrana nám fungovala a co prošlo na naši branku, to s přehledem likvidoval náš gólman. Do šaten jsme odcházeli s jedenáctigólovým náskokem.

Ve druhém poločase jsme pokračovali ve vysokém tempu. Svého soupeře z Kopřivnice jsme nadále drželi pod velkým tlakem. Brankově jsme se prosadili ze všech postů, hráli jsme kolektivně a v utkání jsme vysoko zvítězili 39:10.
Klukům patří poděkování za předvedený sportovní výkon. V dalším kole hostíme Talent Plzeň.