Extraliga mužů - play-out: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 23:29 (9:12)
Extraliga mužů - play-out: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 28:25 (15:9)
I. liga mladšího dorostu: HK Baník Most - TJ Sokol Nové Veselí 20:46 (6:25)
I. liga staršího dorostu: Sokol Ostrava - TJ Sokol Nové Veselí 29:51 (12:26)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 47:27 (20:10)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - SK Velká Bystřice 47:17 (21:7)
Č-S Pohár starší dorostenci: TJ Sokol Nové Veselí - ŠKP Bratislkava 29:20 (12:11)

Mladší dorostenci z Maďarska dovezli stříbrné medaile!

Na kvalitně obsazeném Kanyó Memorialu v maďarské Tatabányi mladší dorostenci úspěšně reprezentovali náš klub. Po úspěšném tažení turnajem podlehli až ve finále maďarskému výběru. Ke skvělému druhému místu přidal Jakub Flajsar ještě individuální cenu za nejlepšího střelce turnaje.

V základní skupině nás čekali tři soupeři zvučných jmen. Jako první nás prověřil Veszprém. Povedl se nám vstup do zápasu, vytvořili jsme si náskok, v prvním poločase jsme vedli o devět branek (17:8). Kluci byli i ve druhé půli při střelecké chuti a nakonec zvítězili 32:24.
Ve druhém našem utkání toho dne jsme poměřili síly s domácí Tatabányou. Jeli jsme na vítězné vlně a ani v tomto sportovním měření sil jsme nechtěli připustit žádné drama. To se nám díky kolektivnímu výkonu povedlo a domácí tým jsme porazili 24:17 (11:7)
Jako poslední soupeř v základní skupině se nám druhý hrací den postavili házenkáři Dabasu. Utkání to bylo tvrdé,  i přes velký nepoměr ve vyloučení kluci dokázali ubránit útoky soupeře a navíc ve vlastním oslabení jsme se dokázali gólově prosadit. Zasloužené vítězství 31:24 (17:12) nás posunulo do čela naší skupiny, čekali jsme kdo bude naším dalším soupeřem.
O medaile jsme hráli s týmem, který známe z naší soutěže, HC Zubří. Zápas se hrál ve velice rychlém tempu, poločas jsme sice vyhráli 11:7, ale o konečném vítězi nebylo zdaleka rozhodnuto. Ve slabších chvilkách nás podržel gólman a i jeho zásluhou se nám podařilo utkání zvládnout. Výhra 19:17 nás posunula do boje o zlato.
Ve finále nás čekal tým Neka, maďarská výběrová akademie. Bohužel se nám nepovedl vstup do zápasu, neproměňování střeleckých příležitostí a špatná obrana nás stála spoustu psychických a fyzických sil, finálový poločas ovládl náš soupeř (13:8).Ve druhém poločase jsme se snažili zvrátit nepříznivý vývoj utkání, kluci stále se lepšícím výkonem dokázali stáhnout na rozdíl tří branek, ale to bylo bohužel vše . Z vítězství na turnaji se tak radovali házenkáři národní akademie Neka, my jsme brali stříbro a Zubří bronz.
Naši mladší dorostenci mají za sebou velmi tvrdou letní přípravu a tento turnaj nám ukázal, že do nadcházející sezóny jsme připraveni. Klukům patří velký dík za přístup k tréninku a za předvedené výkony.