Extraliga mužů - play-out: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 23:29 (9:12)
Extraliga mužů - play-out: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 28:25 (15:9)
I. liga mladšího dorostu: HK Baník Most - TJ Sokol Nové Veselí 20:46 (6:25)
I. liga staršího dorostu: Sokol Ostrava - TJ Sokol Nové Veselí 29:51 (12:26)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 47:27 (20:10)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - SK Velká Bystřice 47:17 (21:7)
Č-S Pohár starší dorostenci: TJ Sokol Nové Veselí - ŠKP Bratislkava 29:20 (12:11)

Starší dorostenci se rozloučili úspěchem

Velká část týmu starších dorostenců odehrála svoji poslední mládežnickou sezónu. Hráči ročníku 1998 se s dorosteneckou kategorií loučí ziskem dvou stříbrných medailí. Trenérské duo Jan Kupa a Michal Studený a vedoucí družstva Standa Krčál krátce hodnotí úspěšný rok.

 "Věděli jsme, že nás nečeká lehká sezóna. Starší dorost je prestižní kategorie a všechny týmy si brousí zuby na top 3. Naše největší soupeře jsme znali a tušili jsme, že nás nebude čekat jediný lehký zápas. Měli jsme na jaře trochu pomalejší rozjezd, ale stále jsme veřili, že máme na medaili. Důležité bylo, že tomu věřili kluci a bojovali. Občas na ně sice padla deka, ale vždy se dokázali vyburcovat a zvednout se. Do týmu skvěle zapadli i vypomáhající mladší dorostenci, i oni velkou měrou přispěli k tomu, že jsme v této sezóně stříbrní.

Věděli jsme, že kluci umí hrát pěknou házenou, ale bylo skvělé být u toho, jak se dokázali házenou opravdu bavit. S nimi jsme se bavili i my. Byla to sezóna, na kterou budeme rádi vzpomínat i pro to, jak se kluci se ctí poprali o Československý pohár. Jak nejen fyzicky, ale především mentálně zvládli to, že máme jen čtyři hráče na střídání , jak jsme si společně mohli zvednou nad hlavu stříbrný prezidentský pohár. A jak jsme si náš stříbrný double užili s našimi věrnými fanoušky, kterým tímto děkujeme!

A vám kluci děkujeme za to, že jsme si s vámi házenou užívali.

"98" přejeme hodně úspěchů mezi dospělými a "99", aby si svoji poslední dorosteneckou sezónu osladili další medailí! "

Honza, Michal a Standa

Komentáře k článku