I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Starší dorostenci se rozloučili úspěchem

Velká část týmu starších dorostenců odehrála svoji poslední mládežnickou sezónu. Hráči ročníku 1998 se s dorosteneckou kategorií loučí ziskem dvou stříbrných medailí. Trenérské duo Jan Kupa a Michal Studený a vedoucí družstva Standa Krčál krátce hodnotí úspěšný rok.

 "Věděli jsme, že nás nečeká lehká sezóna. Starší dorost je prestižní kategorie a všechny týmy si brousí zuby na top 3. Naše největší soupeře jsme znali a tušili jsme, že nás nebude čekat jediný lehký zápas. Měli jsme na jaře trochu pomalejší rozjezd, ale stále jsme veřili, že máme na medaili. Důležité bylo, že tomu věřili kluci a bojovali. Občas na ně sice padla deka, ale vždy se dokázali vyburcovat a zvednout se. Do týmu skvěle zapadli i vypomáhající mladší dorostenci, i oni velkou měrou přispěli k tomu, že jsme v této sezóně stříbrní.

Věděli jsme, že kluci umí hrát pěknou házenou, ale bylo skvělé být u toho, jak se dokázali házenou opravdu bavit. S nimi jsme se bavili i my. Byla to sezóna, na kterou budeme rádi vzpomínat i pro to, jak se kluci se ctí poprali o Československý pohár. Jak nejen fyzicky, ale především mentálně zvládli to, že máme jen čtyři hráče na střídání , jak jsme si společně mohli zvednou nad hlavu stříbrný prezidentský pohár. A jak jsme si náš stříbrný double užili s našimi věrnými fanoušky, kterým tímto děkujeme!

A vám kluci děkujeme za to, že jsme si s vámi házenou užívali.

"98" přejeme hodně úspěchů mezi dospělými a "99", aby si svoji poslední dorosteneckou sezónu osladili další medailí! "

Honza, Michal a Standa

Komentáře k článku