I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)

Starší žáci dovezli z Žákovské ligy plný počet bodů

V dalším kole Žákovské ligy si veselští starší žáci poradili se všemi svými soupeři a s tímto plným bodovým ziskem stále mohou pomýšlet na medaile.

Jako první naše starší žáky prověřil tým z Mělníka(16:5) 31:16.Díky dobré obraně jsme dokázali zakládat rychlé útoky a z nich se gólově prosazovat. Také počet obdržených branek v prvním poločase dokazuje, že naši gólmani odjeli na Žákovskou ligu připraveni.
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti TJ STM Olomuc (4:15) 14:21. Opět za výbornou obranou se skvělými zákroky představili naši gólmani, což gradovalo chycenou sedmičkou. Mrzet nás mohlo jen zbrklé zakončování našich útoků.
Jako třetí nás prověřili házenkáři TJ Jiskry Třeboň (7:9) 14:21. V tomto duelu se nám vůbec nedařilo dostat míč do branky, halou se nesla ozvěna z nastřelovaných tyčí. V jedenácté minutě jsme si vzali timeout. Bohužel se obraz naší hry nezměnil. Až od sedmé minuty druhého poločasu přišlo zlepšení naší hry, začalo se nám dařit jak v obraně, tak konečně i v útoku.
V posledním zápase na nás čekal tým TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště (11:10) 26:16. Soupeř nás trápil hlavně z postů křídel, bohužel my jsme se opět neprosazovali gólově v koncovce. Po zlepšení obrany jsme zakládali rychlé útoky a našeho soupeře jsme nakonec porazili o deset branek.
Klukům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon a za perfektní hecování ve chvílích, kdy se nám zrovna nedařilo.
Poslední kolo Žákovské ligy odehrajeme v Liberci. Pokud navážeme na výkon z tohoto kola, můžeme ještě pomýšlet na zisk medaile.