I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Starší žáci dovezli z Žákovské ligy plný počet bodů

V dalším kole Žákovské ligy si veselští starší žáci poradili se všemi svými soupeři a s tímto plným bodovým ziskem stále mohou pomýšlet na medaile.

Jako první naše starší žáky prověřil tým z Mělníka(16:5) 31:16.Díky dobré obraně jsme dokázali zakládat rychlé útoky a z nich se gólově prosazovat. Také počet obdržených branek v prvním poločase dokazuje, že naši gólmani odjeli na Žákovskou ligu připraveni.
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti TJ STM Olomuc (4:15) 14:21. Opět za výbornou obranou se skvělými zákroky představili naši gólmani, což gradovalo chycenou sedmičkou. Mrzet nás mohlo jen zbrklé zakončování našich útoků.
Jako třetí nás prověřili házenkáři TJ Jiskry Třeboň (7:9) 14:21. V tomto duelu se nám vůbec nedařilo dostat míč do branky, halou se nesla ozvěna z nastřelovaných tyčí. V jedenácté minutě jsme si vzali timeout. Bohužel se obraz naší hry nezměnil. Až od sedmé minuty druhého poločasu přišlo zlepšení naší hry, začalo se nám dařit jak v obraně, tak konečně i v útoku.
V posledním zápase na nás čekal tým TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště (11:10) 26:16. Soupeř nás trápil hlavně z postů křídel, bohužel my jsme se opět neprosazovali gólově v koncovce. Po zlepšení obrany jsme zakládali rychlé útoky a našeho soupeře jsme nakonec porazili o deset branek.
Klukům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon a za perfektní hecování ve chvílích, kdy se nám zrovna nedařilo.
Poslední kolo Žákovské ligy odehrajeme v Liberci. Pokud navážeme na výkon z tohoto kola, můžeme ještě pomýšlet na zisk medaile.
Lu2 

Komentáře k článku