Extraliga mužů - play-out: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 24:23 (12:12)
I. liga mladšího dorostu: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 32:33 (17:15)
I. liga staršího dorostu: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 22:34 (13:16)
Extraliga mužů - play-out: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 27:34 (15:18)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 41:18 (21:9)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 24:23 (12:12)
Extraliga mužů - play-out: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 23:29 (9:12)

KH Kopřivnice - Nové Veselí 22:34 (13:16)

V sobotu odehráli starší dorostenci další kolo nejvyšší soutěže. Na palubovce KH Kopřivnice nezaváhali a připsali si další body. Tři kola před koncem jsou na druhém místě tabulky a stále jsou ve hře o účast na Československém poháru.

První půle byla celkem vyrovnaná, zbytečně jsme se přizpůsobili hře soupeře a složitě kombinovali v útoku. Ve druhém poločase jsme se drželi naší hry, hráli jsme rychle dopředu a zpřesnili jsme rozehrávku v postupném útoku. Střelecky se dařilo Ondrovi Skalickému, ale poděkování patří všem klukům za zodpovědný přístup k utkání a nasazení především ve druhém poločase.