I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Liberec Handball - TJ Sokol Nové Veselí 26:51 (13:22)

Týden po nevydařeném domácím utkání s Talentem Plzeň zajížděli naši mladší dorostenci na palubovku družstva Liberec Handbal. Nevyzpytatelné družstvo, které dokázalo např. dvakrát remizovat s Karvinou, odehrálo většinu svých utkání s velmi malým rozdílem ve skóre, dokáže často překvapit. Tentokrát jsme však žádné komplikace nepřipustili.

Na nevydařený zápas s Plzeňským Talentem nechali mladší dorostenci rychle zapomenout. Vstup do utkání byl velmi vyrovnaný a Liberec se dlouho držel. Nové Veselí dokázala poprvé odskočit na vedení 5:10 a vše se zdálo rozhodnuté. Liberec ovšem nesložil zbraně a a dokázal ještě snížit na 11:13. Poté se, ale naplno roztočila mašina z Vysočiny a poločasový výsledek byl 13:22. Ve druhém poločase už nedokázal nadšeně hrající Liberec vzdorovat našemu tlaku a skóre narostlo až do konečného výsledku 26:51.

"Výsledek je možná pro Liberec až příliš krutý. Je to sympatický tým, který chce hrát rychlou házenou a i proto nám dovolil větší počet útoků než týmy, které s námi hradí na přijatelný výsledek. My dnes měli svůj den a dokázali, že utkání s Plzní nás vrátilo zpět na zem a do koncentrace na náš výkon a neustálé zlepšování naší hry. Výborně se prezentovali naši brankáři, zejména Grulich měl velmi dobrá čísla a již druhý zápas po sobě nás hodně podržel. Doufám, že podobné výkony ještě letos uvidíme." uzavírá hodnocení trenér Pavel Hladík.  

Komentáře k článku