Extraliga mužů - play-out: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 23:29 (9:12)
Extraliga mužů - play-out: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 28:25 (15:9)
I. liga mladšího dorostu: HK Baník Most - TJ Sokol Nové Veselí 20:46 (6:25)
I. liga staršího dorostu: Sokol Ostrava - TJ Sokol Nové Veselí 29:51 (12:26)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 47:27 (20:10)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - SK Velká Bystřice 47:17 (21:7)
Č-S Pohár starší dorostenci: TJ Sokol Nové Veselí - ŠKP Bratislkava 29:20 (12:11)

Liberec Handball - TJ Sokol Nové Veselí 26:51 (13:22)

Týden po nevydařeném domácím utkání s Talentem Plzeň zajížděli naši mladší dorostenci na palubovku družstva Liberec Handbal. Nevyzpytatelné družstvo, které dokázalo např. dvakrát remizovat s Karvinou, odehrálo většinu svých utkání s velmi malým rozdílem ve skóre, dokáže často překvapit. Tentokrát jsme však žádné komplikace nepřipustili.

Na nevydařený zápas s Plzeňským Talentem nechali mladší dorostenci rychle zapomenout. Vstup do utkání byl velmi vyrovnaný a Liberec se dlouho držel. Nové Veselí dokázala poprvé odskočit na vedení 5:10 a vše se zdálo rozhodnuté. Liberec ovšem nesložil zbraně a a dokázal ještě snížit na 11:13. Poté se, ale naplno roztočila mašina z Vysočiny a poločasový výsledek byl 13:22. Ve druhém poločase už nedokázal nadšeně hrající Liberec vzdorovat našemu tlaku a skóre narostlo až do konečného výsledku 26:51.

"Výsledek je možná pro Liberec až příliš krutý. Je to sympatický tým, který chce hrát rychlou házenou a i proto nám dovolil větší počet útoků než týmy, které s námi hradí na přijatelný výsledek. My dnes měli svůj den a dokázali, že utkání s Plzní nás vrátilo zpět na zem a do koncentrace na náš výkon a neustálé zlepšování naší hry. Výborně se prezentovali naši brankáři, zejména Grulich měl velmi dobrá čísla a již druhý zápas po sobě nás hodně podržel. Doufám, že podobné výkony ještě letos uvidíme." uzavírá hodnocení trenér Pavel Hladík.  

Komentáře k článku