Extraliga mužů - play-out: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 23:29 (9:12)
Extraliga mužů - play-out: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 28:25 (15:9)
I. liga mladšího dorostu: HK Baník Most - TJ Sokol Nové Veselí 20:46 (6:25)
I. liga staršího dorostu: Sokol Ostrava - TJ Sokol Nové Veselí 29:51 (12:26)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 47:27 (20:10)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - SK Velká Bystřice 47:17 (21:7)
Č-S Pohár starší dorostenci: TJ Sokol Nové Veselí - ŠKP Bratislkava 29:20 (12:11)

TJ Sokol Nové Veselí - SSK Talent 90 Plzeň 27:27 (10:13)

Náročný týden měl před sebou náš mladší dorost, když ve čtvrtek odehrál odložené utkání v Jičíně a v sobotu přivítal plzeňský Talent.

Hráči opojeni vysokým a lehkým vítězstvím v Jičíně vstoupili do utkání velmi vlažně a toho dokázal nadšeně hrající soupeř využít a vedl dokonce 9:3. Poté, ale začal tým šlapat a do poločasu snížil náskok soupeře na tři branky. Ve druhém poločase se hra odvíjela od konce druhého poločasu a náš tým šel 10 minut před koncem zápasu do vedení o 4 branky. Střídající hráči ovšem nedokázali udržet vedení a utkání skončilo remízou. 

"Dnes jsme si nezasloužili vyhrát. Plzeň dala do zápasu úplně všechno a my v prvních 20 minutách jako by jsme na hřišti nebyli. Jsme v těžké situaci. Polovinu zápasů vyhráváme hrozivým rozdílem a hráči si jsou vědomi své dominance v soutěži. V tréninku kde hrají o nominaci pracují lépe než v zápase kde ví, že i průměrný výkon většinou stačí na vítězství. I proto jsem velmi rád, že nadšeně hrající soupeř dokázal vyrovnat a odváží od nás bod. Myslím, že tato ztráta bodu je pro nás velmi důležitá a vrátí nás opět zpět na zem. Někdy je prostě ztráta bodu více než vítězství a to platí určitě v tomto případě. Věřím, že v dalších zápasech už budeme hrát házenou, která odpovídá možnostem našeho týmu." uzavírá hodnocení trenér Pavel Hladík.

Komentáře k článku