I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

TJ Sokol Nové Veselí - SSK Talent 90 Plzeň 27:27 (10:13)

Náročný týden měl před sebou náš mladší dorost, když ve čtvrtek odehrál odložené utkání v Jičíně a v sobotu přivítal plzeňský Talent.

Hráči opojeni vysokým a lehkým vítězstvím v Jičíně vstoupili do utkání velmi vlažně a toho dokázal nadšeně hrající soupeř využít a vedl dokonce 9:3. Poté, ale začal tým šlapat a do poločasu snížil náskok soupeře na tři branky. Ve druhém poločase se hra odvíjela od konce druhého poločasu a náš tým šel 10 minut před koncem zápasu do vedení o 4 branky. Střídající hráči ovšem nedokázali udržet vedení a utkání skončilo remízou. 

"Dnes jsme si nezasloužili vyhrát. Plzeň dala do zápasu úplně všechno a my v prvních 20 minutách jako by jsme na hřišti nebyli. Jsme v těžké situaci. Polovinu zápasů vyhráváme hrozivým rozdílem a hráči si jsou vědomi své dominance v soutěži. V tréninku kde hrají o nominaci pracují lépe než v zápase kde ví, že i průměrný výkon většinou stačí na vítězství. I proto jsem velmi rád, že nadšeně hrající soupeř dokázal vyrovnat a odváží od nás bod. Myslím, že tato ztráta bodu je pro nás velmi důležitá a vrátí nás opět zpět na zem. Někdy je prostě ztráta bodu více než vítězství a to platí určitě v tomto případě. Věřím, že v dalších zápasech už budeme hrát házenou, která odpovídá možnostem našeho týmu." uzavírá hodnocení trenér Pavel Hladík.

Komentáře k článku