Extraliga mužů - play-out: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 24:23 (12:12)
I. liga mladšího dorostu: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 32:33 (17:15)
I. liga staršího dorostu: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 22:34 (13:16)
Extraliga mužů - play-out: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 27:34 (15:18)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 41:18 (21:9)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 24:23 (12:12)
Extraliga mužů - play-out: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 23:29 (9:12)

Starší žáci úspěšně zvládli další kolo Žákovské ligy

Starší žáci v sobotu v pražských Břvích absolvovali další kolo Žákovské ligy. Tentokrát nestačili pouze na družstvo Šťáhlav, ostatní soupeře porazili vysokým rozdílem.

První soupeř našich starších žáků byl tým Lovosic. Kluci skvěle bránili, z nepřesných rozehrávek Lovosických házenkářů získávali míče a skórovali z rychlých útoků. Nad Lovosicemi jsme zvítězili 30 :14.
V druhém utkání jsem se střetli s týmem Brna. Opět se nám dařilo v obranné činnosti, míče jsem získávali hlavně po chybách soupeře při přihrávce do křídla. V prvním poločase jsme se ale posledních 5 minut trápili v koncovce, nedokázali jsme se gólově prosadit. V obraně nás mohou mrzet pouze laciné góly ze vzdálenosti devíti metrů. Ve třetí minutě druhého poločasu zlikvidoval náš gólman sedmimetrový hod soupeře, to nás povzbudilo a utkání jsme nakonec vyhráli 27:17.
Ve třetím utkání nás prověřili házenkáři Dukly B. Opět jsme se mohli opřít o velmi dobrou obranu a skvělé výkony gólmanů. Kluci hráli velmi disciplinovaně a zaslouženě vyhráli 26:17.
Poslední soupeř našich starších žáků byli házenkáři Šťáhlav. Trápili jsme se v koncovce, stříleli jsme z nepřipravených pozic a bohužel jsme nedokázali ubránit spojky soupeře. V osmé minutě jsme konečně začali proměňovat svoje ofenzivní akce a podařilo se nám vyrovnat na 4:4. Naše špatná obrana ale příliš často končila dvouminutovými tresty, což nás stálo hodně sil. Soupeř proměnil svoje sedmimetrové hody, my jsme bohužel dvě sedmičky nedali. Do posledního duelu se zapojili všichni naši hráči ze soupisky. V tomto zápase jsme prohráli 28:19.