Extraliga mužů - play-out: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 24:23 (12:12)
I. liga mladšího dorostu: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 32:33 (17:15)
I. liga staršího dorostu: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 22:34 (13:16)
Extraliga mužů - play-out: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 27:34 (15:18)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 41:18 (21:9)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 24:23 (12:12)
Extraliga mužů - play-out: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 23:29 (9:12)

Nové Veselí - HC Zubří 27:27 (9:12)

Před domácím publikem čekala starší dorostence odveta s lídrem tabulky HC Zubří. Po opatrném začátku naši dorostenci zabojovali a získali velmi důležitý bod za remízu. Aktuálně jsou starší dorostenci druzí v tabulce.

V dalším zápase jsem na domácí palubovce přivítali celek Zubří, který bez ztráty bodu vedl tabulku.

První půle vyzněla lépe pro Zubří, naši kluci byli zakřiknutí a chyběla jim bojovnost. Nedostatečný důraz se odrážel i na úspěšnosti střelby. V poločasové pauze jsme si museli vysvětlit, že takto se prezentovat nechceme a že musíme zlepšit především nasazení. To se nám povedlo a s větší bojovností se nám zvedla i úspešnost střelby.

Zápas skončil zaslouženou remízou. Bod z tohoto utkání má pro nás velkou cenu, díky němu jsme si udrželi druhé místo a také naději na účast v Československém poháru.