Extraliga mužů: Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí 27:31 (12:15)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice 26:29 (16:17)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - SSK Talent 90 Plzeň 27:27 (10:13)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - SSK Talent 90 Plzeň 26:23 (16:12)
I. liga mladšího dorostu: Liberec Handball - TJ Sokol Nové Veselí 26:51 (13:22)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Nové Veselí 17:27 (9:11)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel 25:22 (12:10)

Mladší žáci nepostoupili na MČR

V sobotu 25. února se naši mladší žáci zúčastnili krajského kvalifikačního turnaje na Mistrovství ČR v házenkářském desetiboji, které se konalo ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě. Kromě domácího družstva jim bylo soupeřem i družstvo z Velkého Meziříčí.

V celém turnaji jsme nepodávali dobré výkony a ze všech disciplín desetiboje jsme zvítězili pouze v shot-outech. Očekávali jsme, že uspějeme v utkání s oobní obranou a v utkání na 1x20 minut. K tomuto předpokladu nás opravňovaly výsledky utkání odehraných s našimi soupeři v podzimní části soutěže a výkony, které jsme předváděli na domácích zimních přípravných utkáních. Bohužel s devadesátipětiprocentním úsilím se vyhrávat nedá.
Z dovednostních disciplín se nám velmi dobře podařila Přesná střelba, naopak zklamáním byly výsledky Hodu míčem a Rychlého běhu, kde kluci ročníku 2004 výrazně zaostali za výkony, které předváděli vloni na MČR. Potěšitelné byly výkony minižáků, kteří předváděli svým starším spoluhráčům, že tím nejdůležitějším je vůle a nasazení. A i přesto, že jsou o 2 až 3 roky mladší, umisťovali se v pořadí disciplín před svými staršími spoluhráči.
Celý kvalifikační turnaj, který měl velmi dramatický průběh, nakonec zaslouženě vyhrálo družstvo TJ Sokol Velké Meziříčí s nejtěsnějším náskokem před domácím TJ Jiskra Havlíčkův Brod.

  os. obrana shot-out utkání
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:4 7:4 7:6
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Velké Meziříčí 1:5 14:8 4:8

Sestava: Doležal Filip - Danihel Ondřej, Dlouhý David, Havlíček Štěpán, Houdek Michal, Hošek Jan, Chvátal Jan, Jaroš Vojtěch, Kakač Martin, Merunka Alexandr, Musil Vít, Novotný Aleš, Vlček Lukáš

Komentáře k článku