Extraliga mužů - play-out: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 23:29 (9:12)
Extraliga mužů - play-out: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 28:25 (15:9)
I. liga mladšího dorostu: HK Baník Most - TJ Sokol Nové Veselí 20:46 (6:25)
I. liga staršího dorostu: Sokol Ostrava - TJ Sokol Nové Veselí 29:51 (12:26)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 47:27 (20:10)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - SK Velká Bystřice 47:17 (21:7)
Č-S Pohár starší dorostenci: TJ Sokol Nové Veselí - ŠKP Bratislkava 29:20 (12:11)

Mladší žáci nepostoupili na MČR

V sobotu 25. února se naši mladší žáci zúčastnili krajského kvalifikačního turnaje na Mistrovství ČR v házenkářském desetiboji, které se konalo ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě. Kromě domácího družstva jim bylo soupeřem i družstvo z Velkého Meziříčí.

V celém turnaji jsme nepodávali dobré výkony a ze všech disciplín desetiboje jsme zvítězili pouze v shot-outech. Očekávali jsme, že uspějeme v utkání s oobní obranou a v utkání na 1x20 minut. K tomuto předpokladu nás opravňovaly výsledky utkání odehraných s našimi soupeři v podzimní části soutěže a výkony, které jsme předváděli na domácích zimních přípravných utkáních. Bohužel s devadesátipětiprocentním úsilím se vyhrávat nedá.
Z dovednostních disciplín se nám velmi dobře podařila Přesná střelba, naopak zklamáním byly výsledky Hodu míčem a Rychlého běhu, kde kluci ročníku 2004 výrazně zaostali za výkony, které předváděli vloni na MČR. Potěšitelné byly výkony minižáků, kteří předváděli svým starším spoluhráčům, že tím nejdůležitějším je vůle a nasazení. A i přesto, že jsou o 2 až 3 roky mladší, umisťovali se v pořadí disciplín před svými staršími spoluhráči.
Celý kvalifikační turnaj, který měl velmi dramatický průběh, nakonec zaslouženě vyhrálo družstvo TJ Sokol Velké Meziříčí s nejtěsnějším náskokem před domácím TJ Jiskra Havlíčkův Brod.

  os. obrana shot-out utkání
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:4 7:4 7:6
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Velké Meziříčí 1:5 14:8 4:8

Sestava: Doležal Filip - Danihel Ondřej, Dlouhý David, Havlíček Štěpán, Houdek Michal, Hošek Jan, Chvátal Jan, Jaroš Vojtěch, Kakač Martin, Merunka Alexandr, Musil Vít, Novotný Aleš, Vlček Lukáš

Komentáře k článku