I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Starší žáci vybojovali v Žákovské lize dalších šest bodů

V sobotu 21.1.2017 naši starší žáci odehráli další čtyři zápasy ve prestižní soutěži své kategorie - Žákovské lize. Tentokrát se třikrát radovali z vítězství a jednou odcházeli poraženi.

V prvních dvou zápasech jsme vycházeli z důrazné obrany, za kterou skvěle chytali naši gólmani. Dařilo se nám získávat míče z rozehrávek soupeřů a následně skórovat z rychlých útoků. Do utkání zasáhli všichni hráči ze soupisky, kluci předváděli rychlou kombinační házenou se skvělými individuálními výkony. Mrzet nás mohou jen inkasované branky z křídel, která jsme nedokázali ubránit.
V dalším zápase jsme se neměli o co opřít, hořeli jsme na obraně. Odražené míče získával soupeř. V útoku jsme nebyli dostatečně agresivní, v průběhu utkání jsme kupili technické chyby, soupeř nás drtil lacinými góly z levého křídla. Naše maximum bylo stáhnout výsledek na mínus čtyři branky, ale víc se nám nepodařilo ze zápasu dostat.
K poslednímu sportovnímu duelu jsme nastoupili s chladnou hlavou. Z porážky jsme se oklepali a vrátili jsme se opět k házené, kterou se chceme dále prezentovat. Opět jsme hráli rychlou kombinační házenou, bojovali jsme o každý míč a mohli jsme se opřít o výkony gólmanů.
Druhé kolo žákovské ligy nám ukázalo, že je neustále na čem pracovat a že záleží na každém tréninku, který hráči odvedou na sto procent.
Lu2

Výsledky:
HCB Karviná : TJ Sokol Nové Veselí 17:31 (6:16), TJ Sokol Nové Veselí : TJ Sokol Velké Meziříčí 34 : 24 (19:12), TJ Sokol Nové Veselí : SK Velké Bystřice 22 : 29 (9:16), TJ Cement Hranice : TJ Sokol Nové Veselí 18 : 29 (9 :18)

Podrobné výsledky najdete ŽL zde
 

Komentáře k článku