I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Žákovská liga starších žáků - 3. kolo

Na třetí kolo Žákovské ligy cestovali naši starší žáci do Velké Bystřice. Čekali je dva silní soupeři a také nezvyklý povrch hrací plochy (drcená směs).

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Centrum Haná 15:21 (6:11)
Hned v prvním utkání jsme narazili na jednoho z hlavních favoritů soutěže. Prvních 10 minut měl soupeř jen mírně navrch, ale druhá čast prvního poločasu se nám nepovedla, 8 minut jsme nevstřelili jedinou branku a soupeř nám odskočil na pětibrankový rozdíl. V druhém poločasu jsme se snažili náskok soupeře dotahovat, ale soupeř si průběh zápasu ohlídal.

Zápis z utkání najdete zde

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Fatra Napajedla Slavia Napajedla 34:15 (15:5)
Ve druhém utkání jsme si spravili chuť po nevydařeném prvním utkání a od začátku jsme dominovali.

TJ Sokol Nové Veselí - TJ STM Olomouc 25:16 (15:8)
V utkání proti soupeři podobné kvality jako v tom předchozím jsme nezačali nejlépe, po dvou minutách jsme prohrávali 0:3 a obrátit vývoj utkání se nám podařilo až ve 14. minutě první půle. Poté jsme již bezpečně navyšovali náskok.

TJ Sokol Nové Veselí - Velká Bystřice 30:20 (18:12)
Domácí bez jejich nejlepšího střelce jsme od začátku přehrávali a postupně se dařilo navyšovat naše vedení.

Do turnaje jsme šli s cílem zisku 8 bodů, což jsme nesplnili. V utkání s Hanou byl hlavní překážkou jejich brankář Grulich a na naší straně zejména horší pohyb, jak v útočné, tak v obranné fázi. V případě vítězství bychom se dostali na dělené první místo soutěže, takto jsme na 4. místě se ztrátou 4 bodů na vedoucí Centrum Haná. V příštím kole cestujeme do Nového Jičína, kde nás čeká zejména velmi důležitý duel s druhou Plzní.