I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Starší žáci v dalším turnaji Žákovské ligy všechno vyhráli

Ve druhém kole Žákovské ligy jsme cestovali do Břví u Prahy, kde turnaj pořádala TJ Chodov. Náš tým v týdnu před turnajem sužovaly zdravotní potíže, ve středu na tréninku byli pouze čtyři hráči. Na turnaj jsme však nakonec odjížděli s kompletní základní sestavou, ale zdravotní komplikace byly výrazně znát na herním projevy většiny hráčů. O to větším úspěchem je, že i přes nepříliš líbivý herní projev družstvo dokázalo zmobilizovat rychle ubývající síly a vyhrát ve všech svých utkáních.

Hodnocení trenéra Tomáše Augustýna:

TJ Sokol Nové Veselí – HC Zlín 17:13 (7:8)
Do turnaje jsme vstoupili se špatnou obranou a bezzubým útokem, po deseti minutách jsme prohrávali 6:1. Poté se obraz hry zcela obrátil a stav se srovnal na 7:7. V závěru poločasu jsme inkasovali ještě jednu branku, která však byla na dlouho poslední. Ve druhé půli jsme 14 minut neinkasovali a díky tomu jsme soupeři odskočili na šestibrankový rozdíl (15:9) a utkání s přehledem dovedli do vítězného konce.

Zápis z utkání najdete zde

TJ Sokol Nové Veselí – SKP Frýdek-Místek 25:19 (14:7)
Ve druhém utkání nás čekal jeden z favoritů soutěže. I ten byl postižen nemocemi a na turnaji mu chybělo několik hráčů. V utkání jsme od začátku vedli a nepustili soupeře do vedení. Rozhodující byla poslední pětiminutovka první půle, kterou jsme vyhráli 6:1 a vybudovali si tím sedmibrankový poločasový náskok, který jsme si ve druhém poločase udržovali.

TJ Sokol Nové Veselí – Lokomotiva Louny 19:17 (9:6)
I v tomto utkání jsme celou dobu vedli, ale po zdánlivě jasném prvním poločase nám soupeř stále dýchal na záda a my si nedokázali vybudovat větší než tříbrankový náskok a s ubývajícími silami jsme se o vítězství strachovali až do posledních minut.

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Chodov 22:12 (12:5)
Poslední utkání bylo prvních 8 minut vyrovnané (4:4), ale poté jsme šňůrou sedmi branek rozhodli o jednoznačném průběhu. Soupeř nás ještě ohrozil na začátku druhé půle, kdy zkorigoval na 12:8, ale poté jsme další šňůrou, tentokrát šestibrankovou, odskočili na 18:8 a utkání s přehledem ovládli.