I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Sporta Hlohovec - turnaj dorostu

Součástí zimní přípravy jsou tradičně i turnaje. Malý turnajový maraton absolvovali mladší dorostenci, přímo z Velmez Cupu, který vyhráli, zamířili na Slovensko, kde byli také úspěšní. Miniturnaj v Hlohovci nabídl totální házenou.

TJ Sokol Nové Veselí - Sporta Hlohovec 37:24 (17:14)

Tento turnajový zápas s domácím týmem byl do konce prvního dějství poměrně vyrovnaný, poločas skončil 17:14. Druhý poločas přinesl velké zlepšení v naší obraně, oba gólmani předvedli parádní zákroky a po střelecké hitparádě našich spojek, jsme zápas dovedli k výraznému vítězství 37:24.

TJ Sokol Nové Veselí - ŠKP Bratislava 24:21 (12:13)

Házenkářský souboj dvou týmů, které se dobře znají, nenechal nikoho na pochybách, že se bude jednat o derby.
V prvním poločase byli o gól šťastnější házenkáři ŠKP, po strhujícím prvním dějství svítil na světelné tabuli stav 12:13 v jejich prospěch. Také druhý poločas nabídl rychlou hru, vítězství jsme strhli na svou stranu v samotném závěru tohoto zápasu a tím jsme si také zajistili celkové první místo na turnaji.

Sestava a branky: Studený Michal, Urban Marek - Valoušek Matouš 15, Přibyl Martin 13, Skalický Ondřej 8, Ondřej 7, Krčál Vojtěch 6, Daniel Karel 5, Ťupa Martin 4, Vlček Josef 2, Bartůněk Filip 1.

Konečné pořadí:

1. TJ Sokol Nové Veselí
2. ŠKP Bratislava
3. Sporta Hlohovec

Kluci za přístup k náročnému programu zaslouží pochvalu, zhruba polovina hráčů bojovala se silným nachlazením, ti, kteří na tom byli zdravotně dobře, nastupovali také za starší dorost. Všichni odvedli velmi kvalitní výkon.

Touto cestou bychom všichni rádi poděkovali Karlu Danielovi st. za bezvadně obstarané stravování naší výpravy. Svým kuchařským uměním nám dodával síly do tohoto výborného turnaje. Karle, děkujeme :)