I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Mladší dorostenci mají bronz z domácího Kempa Cupu

Poslední prázdninový víkend tradičně patří domácímu dorosteneckému turnaji. Letošní Kempa Cup měl opět výborné obsazení. Oba veselské dorosty poměřili síly s top kluby české i slovenské ligy.

 Mladší dorostenci se postupně utkali s týmy ŠKP Bratislava, HC Dukla Praha, HC Sporta Hlohovec, HBC Jičín a HCB OKD Karviná.

Podrobné výsledky najdete zde.

Hodnocení trenérů:

" S předvedenou hrou jsme spokojeni, kluci dodržovali dohodnutou taktiku, na hřišti se nešetřili. Měli jsme i slabší chvilky, ale žádné utkání jsme nevypustili a vždy jsme bojovali až do konce. Na turnaji jsme se snažili hodně zapojovat naše nejmladší hráče, ve všech zápasech si zahráli dokonce i naši starší žáci. Ke starším spoluhráčům se přidali bez bázně a hany a získané zkušenosti určitě zúročí v nadcházející sezóně. Velice kladně hodnotíme kolektivní výkon, také se nám podařilo zlepšit obranu, která nás dříve trápila. Takto kvalitně obsazený turnaj je skvělou prověrkou před sezónou."

LU2

Sestava a branky: Study, Mára, Marťas - Mates 27, Ondra 15, Smolda 9, Kája, Kuklič, Honzek a Příba po 8, Kupíno 5, Vojta 4, Čoči 3, Filda 2, Danula, David a Pepíno po 1 

 

Komentáře k článku