I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Starší žáci postoupili do dalšího kola Žákovské ligy

Starší žáci si prvním místem na turnaji Žákovské ligy v Mladé Boleslavi zajistili postup mezi dvanáct nejlepších týmů republiky.

V sobotu 2. března se v Mladé Boleslavi odehrálo 3. kolo Žákovské ligy. Skupinu "J" vyhráli naši starší žáci a zajistili si tak postup do dalšího kola celorepublikové soutěže.

K prvnímu utkání nastoupili veselští žáci proti soupeři z KP Brno. Nástup do utkání nepodcenili a především díky dobré obraně si vytvořili v prvním poločase třináctibrankový náskok (17:4). Ten je bohužel ukonejšil a ve druhé půli dovolili soupeři desetkrát skórovat. Konečný výsledek 26:14.

Druhý zápas absolvoval náš tým s Baníkem Most. Houževnatý soupeř dlouho držel vyrované skóre až na poločasových 10:9, ve druhé časti utkání ale veselští zlepšili spolupráci v obraně a postupně svůj náskok navyšovali. Konečné skóre 22:12.

V posledním utkání 4. kola ŽL nás čekal domácí tým. I tomu se dařilo do poločasu držet s námi krok (poločas 11:9), ale druhá část utkání se hráčům Nového Veselí povedla lépe a turnaj završili vítězstvím 27:17.

Sestava a branky: Studený, Štohanzl, Vlček, Valoušek 29, Mach 14, Krejz 11, Smolík 8, Přibyl 7, Kaláb 3, Vencelides 3