I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Starší žáci postoupili do dalšího kola žákovské ligy

11. prosince odehráli starší žáci v Ivančicích 1.kolo dalšího ročníku žákovské ligy. Prestižní soutěž nejlepších klubů ČR zahájili hráči Nového Veselí velmi dobře a ze skupiny „C“ postoupili do dalšího kola z prvního místa.

Ve skupině měli naši starší žáci nalosovány týmy HK Ivančice, Sokol Úvaly, Baník Most, Duklu Praha 4 a KH Kopřivnice. Až na zápas s Úvaly (viz. hodnocení jednotlivých utkání) si tým zaslouží pochvalu za spolehlivý a koncentrovaný výkon. I přes výborný výsledek je pro další kola na čem pracovat, zejména v útoku tentokrát spolupráce trochu vázla a celou útočnou řadu se podařilo do postupného útoku zapojit jenom velmi zřídka.

Hodnocení utkání:

HK Ivančice : Nové Veselí 11 : 19

První zápas celodenního turnaje se nám povedl. Dobře jsme bránili a v útoku se nám dařily především kombinace zakončované z pivota.

Baník Most : Nové Veselí 9 : 17

Také druhé utkání, tentokrát s nám neznámým Mostem, nám vyšlo velmi dobře. Díky aktivní obraně se nám dařilo získávat míče a vstřelit několik rychlých branek. V postupném útoku dominovaly především spojky.

Nové Veselí : KH Kopřivnice 16 : 15

Velmi těžké, vyrovnané utkání, ve kterém jsme měli na závěr víc štěstí my. Kopřivnický tým hrál vyspělou házenou, která nám dělala problémy.

Nové Veselí : Sokol Úvaly 13 : 20

Nejhorší utkání turnaje. Zápas s Kopřivnicí náš tým nejen vyčerpal, ale zřejmě i uspokojil, protože v utkání se Sokolem Úvaly o výsledek nebojoval. Vše bylo na půl plynu, obrana i útok. Naprosto nepovedený výkon nakonec otrávil i samotné hráče, takže už se ani nepokoušeli vylepšit skóre.

Dukla Praha 4 : Nové Veselí 10 : 16

Utkání s Duklou jsme začali podobně vlažně jako to proti Úvalům. Naštěstí se ale hráči postupně dostávali do tempa a pohlídali si průběh utkání.

pořadí
   

1. Nové Veselí

2. Kopřivnice

3. Ivančice

4. Úvaly

5. Most

6. Dukla Praha 4

 
   

 

Komentáře k článku