Výsledky Gorivo Cup 2020

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. TJ Sokol Nové Veselí
2. TJ JM Chodov
3. Sokol Újezd u Brna
4. Talent Plzeň
5. HC Dukla Praha
6. TJ Sokol Horka n. M.
7. SKKP Handball Brno
8. 1.HC Pardubice
9. TJ Sokol Velké Meziříčí
10. HBC Olomouc 1966
11. TJ Sokol Žďár n. S.
12. HK Ivančice

 

Finále

Nové Veselí - Chodov  15:13 pp

 

Utkání o 3. místo

Plzeň - Újezd u Brna  13:17

 

Semifinále

Chodov - Újezd u Brna  19:11
Nové Veselí - Plzeň  16:10

 

Utkání o 5. místo

Dukla - Horka nad Moravou  9:8

 

Utkání o 7. místo

Pardubice - SKKP Brno  12:13

 

Utkání o 9. místo

Olomouc - Velké Meziříčí  7:9

 

Utkání o 11. místo

Ivančice - Žďár nad Sázavou  0:10

 

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí 71:60 8
2. Sokol Újezd u Brna 97:78 8
3. HC Dukla Praha 69:58 6
4. 1.HC Pardubice 59:63 4
5. HBC Olomouc 1966 57:72 2
6. HK Ivančice 47:69 2
Olomouc - Nové Veselí  10:13
Újezd u Brna - Pardubice  18:13
Ivančice - Dukla  0:10
Olomouc - Újezd u Brna  12:18
Nové Veselí - Dukla  10:14
Pardubice - Ivančice  12:6
Dukla - Olomouc  12:14
Pardubice - Nové Veselí  9:14
Újezd u Brna - Ivančice  22:15
Pardubice - Dukla  13:14
Ivančice - Olomouc  17:10
Nové Veselí - Újezd u Brna  19:18
Olomouc - Pardubice  11:12
Dukla - Újezd u Brna  19:21
Nové Veselí - Ivančice  15:9

 

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ JM Chodov 86:46 10
2. Talent Plzeň 68:52 8
3. TJ Sokol Horka n. M. 50:50 6
4. SKKP Handball Brno 61.63 4
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 47:63 2
6. TJ Sokol Žďár n. S. 36:74 0
Horka nad Moravou - Žďár nad Sázavou  14:11
SKKP Brno - Chodov  13:22
Talent Plzeň  - Velké Meziříčí  14:8
Horka nad Moravou - SKKP Brno  12:9
Žďár nad Sázavou - Velké Meziříčí  6:15
Chodov - Talent Plzeň   21:10
Velké Meziříčí - Horka nad Moravou  4:9
Chodov - Žďár nad Sázavou  15:6
SKKP Brno - Talent Plzeň   10:11
Chodov - Velké Meziříčí  17:9
Talent Plzeň  - Horka nad Moravou  15:7
Žďár nad Sázavou - SKKP Brno  7:12
Horka nad Moravou - Chodov  8:11
Velké Meziříčí - SKKP Brno  11:17
Žďár nad Sázavou - Talent Plzeň   6:18
Pozvánky
12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
12.08.2022 18:30
Budai Farkasok - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 16:00
SG Handball Westwien - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 18:30
TJ Sokol Nové Veselí - Budai Farkasok (Memorial)
Muži
14.08.2022 11:00
Budai Farkasok - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
14.08.2022 13:30
TJ Sokol Nové Veselí - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
Partneři