I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Mladší žáci - soupiska

 

Bartůněk Dominik
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Danihel Ondřej
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Dlouhý David
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Dlouhý Dominik
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Dvořák Petr
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Havlíček Štěpán
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Hošek Jan
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Houdek Jakub
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Hromádka Vojtěch
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Chalupa Jakub
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Chalupa Kryštov
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Chvátal Jan
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Jaroš Vojtěch
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Jurek Jan
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Kakač Martin
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Klíma Filip
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Kourek Viktor
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Lalák Samuel
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Musil Václav
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Musil Vojtěch
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Sobotka Sebastián
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Sobotka Vít
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Šiler Jan
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče
Zimmermann Matěj
Post  
Výška  
Váha  
Rok narození  
Karta hráče

Realizační tým

Augustýn Tomáš
Funkce hlavní trenér
Licence  
Rok narození  
   
Karta trenéra
Chalupa Stanislav
Funkce asistent trenéra
Licence  
Rok narození  
   
Karta trenéra
Beneš Radek
Funkce vedoucí družstva
Licence  
Rok narození  
   
Karta trenéra