I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Výsledky

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. HC SPORTA Hlohovec
2. ŠKP Bratislava
3. HC Dukla Praha
4. Talent M.A.T. Plzeň
5. TV 1908 Kirchzell
6. MSPR Siódemka Legnica
7. HBC Ronal Jičín
8. TJ Sokol Nové Veselí

Finále

ŠKP Bratislava - Hlohovec 21:24 (13:12) 

Utkání o 3. místo

Dukla Praha - Plzeň 21:19 (9:6) 

Utkání o 5. místo

Siódemka Legnica - Kirchzell 19:23 (10:10) 

Utkání o 7. místo

Nové Veselí - Jičín 16:21 (7:11) 

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. ŠKP Bratislava 72:59 4
2. HC Dukla Praha 79:64 4
3. MSPR Siódemka Legnica 68:71 4
4. TJ Sokol Nové Veselí 48:73 0

Nové Veselí - Dukla Praha 14:28 (4:12) 
ŠKP Bratislava - Siódemka Legnica 22:23 (11:11) 
Dukla Praha - ŠKP Bratislava 19:25 (10:15) 
Siódemka Legnica - Nové Veselí 20:17 (10:9) 
Siódemka Legnica - Dukla Praha 25:32 (10:14)
Nové Veselí - ŠKP Bratislava 17:25 (7:15)

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HC SPORTA Hlohovec 78:59 6
2. Talent M.A.T. Plzeň 80:82 4
3. TV 1908 Kirchzell 64:75 2
4. HBC Ronal Jičín 73:79 0

Kirchzell - Hlohovec 17:22 (7:10) 
Jičín - Plzeň 28:30 (11:18) 
Hlohovec - Jičín 26:23 (11:13) 
Plzeň - Kirchzell 31:24 (18:13) 
Plzeň - Hlohovec 19:30 (10:14) 
Kirchzell - Jičín 23:22 (11:11)