I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

3. Galavečer házené

1. Galavečer 2. Galavečer

 Sedmnáctého ledna roku 2004 se konal již 3. Galavečer novoveselských házenkářů. Tato akce je tradičním ohlédnutím se za uplynulou sezonou, jejím bilancováním a vyhlášením nejlepších a nejoblíbenějších hráčů dorosteneckého a seniorského družstva. Všechny přítomné již tradičně přivítala moderátorská dvojice Eva Čejková a Václav Ťupa.

Úvod večera patřil vyhlášení nejužitečnějších hráčů družstva mužů za rok 2003 podle technický zápisů. Těmi se stali Jan Kupa, Oldřich Veselý, Jan Strejček, Michal a Tomáš Studení. Připomeňme, že družstvo mužů hraje II.ligu a po podzimní části soutěže jim patří 6. příčka.

Po tomto vyhlášení zaspívala svůj love song, otextovaný jejím manželem Pepou Libickým, moderátorka TV Prima a zpěvačka Šárka Tomanová.

Následovalo vyhlášení nejoblíbenějšího hráče družstva dorostenců. Nejvíce hlasů od příznivců novoveselské házené dostali Martin Hajčman, Jaroslav Keznik a Jaroslav Vaněk. Z rukou předsedy TJ Sokol Nové Veselí pana Jana Krále si ocenění za nejoblíbenějšího hráče družstva dorostenců za rok 2003 převzal Jaroslav Vaněk. 

Z družstva mužů byli na tuto cenu nominováni hned čtyři hráči, dva z nich totiž získali stejný počet bodů. Proto na podium nastoupili Jakub Doskočil, Radek Fiala, Jan Kupa a Jan Strejček. Vítězem této ankety pro rok 2003 se stal a cenu od starosty Nového Veselí Ivo Jonáka převzal Jan Strejček.

Po tomto vyhlášení se pánem podia stal hlavní host večera, zpěvák Karel Zich, který svými největšími hity potěšil nejedno srdce přítomných diváků.

Další chvíle slavnostního večera patřily člověku, který se obrovskou měrou zasloužil o rozvoj novoveselské házené. Do Síně slávy byl v letošním roce uveden PAVEL ŠŤASTNÝ. Pan Šťastný byl dlouholetým trenérem družstva žen, poté předsedou oddílu a v současné době má velký podíl na rozvoji mládežnické házené. Patří mu velký DÍK za jeho dlouholetou a obětavou práci.

Oficiální program Galavečera se pomalu chýlil ke konci. Posledním hostem, který vystoupil na jevišti novoveselské sokolovny byl opět Karel Zich. Tentokrát kromě písní zavzpomínal i na své mládí a chvíle kdy mezi jeho největší koníčky patřila právě házená.

Neoficiální část večera měl na starosti jako vždy DJ Pepa Libický, díky němuž se přítomní bavili do pozdních nočních hodin.