I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Největší úspěchy - 1970 - 1999

90. léta

  • 1998 - starší žáci 7. místo na přeboru ČR

Soupiska družstva: Vaněk Jaroslav, Strejček Jan, Vaněk Jan, Večeřa Filip, Novotný Lukáš, Najman Petr, Doskočil Jakub, Smrčka Ladislav, Macek Lukáš, Kratochvíl Miloš, Morkus Martin, Smrčka Leoš, Hajčman Karel, Štikar Miroslav, Keznikl Jaroslav, Činčera Jaroslav, trenéři družstva - Materna Ladislav, Vejvoda František

  • 1995 - postup dorostenců do II. dorostenecké ligy
Soupiska družstva
zleva stojící: Veselý Pavel, Švoma Dušan, Studený Michal, Strejček Bohumil, Krejz Petr, Švoma Zdeněk, Prachař Tomáš, Vejvoda František - trenér
zleva sedící: Studený Tomáš, Kotík František, Dušek Martin, Vohrabal Pavel, Strejček Miloš

80. léta

  • 1982 - starší žáci 5.místo na přeboru ČR
  • 1983 - starší žáci 6.místo na přeboru ČR
  • 1986 - postup dorostu do II. dorostenecké ligy
Soupiska družstva
zleva stojící: Pejchal Ladislav, Kratochvíl Roman, Pytlík František, Fiala Radek, Landsman Jiří, Holcman Milan - trenér
zleva sedící: Trojánek Miloš, Ťupa Václav, Sobotka Petr, Sedlák Petr, Smolík Milan, Zimmerman Jiří
  • 1984 - 1995 - účast družstva mužů v II. národní lize

Soupiska družstva: zleva stojící: Novotný František, Danihel Josef - člen výboru, Kalousek Libor, Materna Zdeněk, Chalupa Jiří, Klusáček Josef, Starý Josef, Landsman Jan, Smékal Josef - trenér, Stejskal Jan - předseda oddílu; zleva sedící: Bárta Jaroslav, Materna Ladislav, Řeháček Zdeněk, Kalousek Libor, Olšan Josef, Stejskal Jan ml., Král Josef, Barák Jaroslav

  • 1981 - mini žáci 4.místo na přeboru ČR 

Soupiska družstva: Chlubna Miroslav, Jelínek Jan, Kalas Ladislav, Kotíková Marta, Král Jan ml., Kupa Jan, Landsman Martin, Mokrá Ladislava, Mokrý Vlastimil, Musil Miloš, Myčová Jana, Pazderová Jitka, Sedlák František, Sedlák Petr, Smékal Petr, Smolík Roman, Sýkora Miroslav, Král Jan st. - trenér družstva

70. léta

Soupiska družstva
zleva stojící:
Stejskal Jan, Veselý Jaroslav, Řepa Jaroslav, Danihel Josef, Landsman Jan
zleva sedící:
Veselý Jiří, Křivánek Jaromír, Bílek Miloš, Blaha Josef, Materna Ladislav, Pospíchal Vladimír