I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Rozlosování

Program - Sportovní hala

Program - Venkovní hřiště

Účastníci

Starší žáci
Skupina A Skupina B
KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Házená Mělník ŠKP Bratislava
MSPR Siódemka Miedź Legnica HCB OKD Karviná
Kodály Tatabánya TJ Sokol Centrum Haná

Mladší žáci
Skupina C Skupina D
KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí ŠKP Bratislava
Sokol Telnice TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Házená Mělník TJ Sokol Centrum Haná
Kodály Tatabánya HCB OKD Karviná

Hrací systém

Mladší žáci:
Dvě skupiny po 4 týmech (každý s každým), poté utkání o konečné umístění.
Týmy z 3. a 4. místa sehrají utkání ve skupině o celkové 5. až 8. místo, utkání ze základní skupiny se započítávají.
Týmy z 1. a 2. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o finále a o 3. místo.

Starší žáci:
Dvě skupiny po 4 týmech (každý s každým), poté utkání o konečné umístění.
Týmy z 3. a 4. místa sehrají utkání ve skupině o celkové 5. až 8. místo, utkání ze základní skupiny se započítávají.
Týmy z 1. a 2. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o finále a o 3. místo.

Hrací časy

Mladší žáci:

  • všechna utkání 2 x 20 minut

Starší žáci:

  • všechna utkání 2 x 20 minut