I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Sokol Kempa Cup 2017 - Results U17

Final results

Place Team
1. TJ Sokol Nové Veselí
2. SC DHfK Leipzig
3. Füchse Berlin
4. TJ Sokol Žďár nad Sázavou
5. HC Dukla Praha
6. ŠKP Bratislava
7. MSPR Siódemka Legnica
8. WAT Fünfhaus Handball
9. Lokomotiva Brčko
10. Grundfos Tatabánya KK

Final match

TJ Sokol Nové Veselí -  SC DHfK Leipzig 28:22 (16:10)

3rd place match

TJ Sokol Žďár n. S. - Füchse Berlin 19:26 (9:11)

Semifinals

SC DHfK Leipzig - Füchse Berlin 26:25 (13:13)
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Žďár n. S. 20:18 (13:14)

5th place match

ŠKP Bratislava - HC Dukla Praha 12:19 (6:8)

7th place match

MSPR Siódemka Legnica - WAT Fünfhaus Handball 27:26 (15:15) 

Cross matches 5-8

HC Dukla Praha - WAT Fünfhaus Handball 26:18 (11:11)
ŠKP Bratislava - MSPR Siódemka Legnica 25:20 (10:10)

9th place match

Lokomotiva Brčko - Grundfos Tatabánya KK 30:24 (13:10)

Group C

Rank Team W T L Score Points
1. TJ Sokol Nové Veselí 4 0 0 113:72 8
2. Füchse Berlin 3 0 1 115:81 6
3. ŠKP Bratislava 2 0 2 75:78 4
4. WAT Fünfhaus Handball 1 0 3 78:116 2
5. Lokomotiva Brčko 0 0 4 75:109 0

ŠKP Bratislava - TJ Sokol Nové Veselí 18:21 (7:14)
Füchse Berlin - Lokomotiva Brčko 29:16 (14:10)
WAT Fünfhaus Handball - ŠKP Bratislava 15:20 (6:8)
TJ Sokol Nové Veselí - Füchse Berlin 27:20 (14:12) 
Lokomotiva Brčko - WAT Fünfhaus Handball 24:30 (9:17)
Füchse Berlin - ŠKP Bratislava 27:19 (15:11) 
TJ Sokol Nové Veselí - WAT Fünfhaus Handball 33:14 (13:5) 
ŠKP Bratislava - Lokomotiva Brčko 18:15 (9:8) 
WAT Fünfhaus Handball - Füchse Berlin 19:39 (7:21) 
Lokomotiva Brčko - TJ Sokol Nové Veselí 20:32 (9:15) 

Group D

Rank Team W T L Score Points
1. SC DHfK Leipzig 4 0 0 110:78 8
2. TJ Sokol Žďár nad Sázavou 3 0 1 87:78 6
3. HC Dukla Praha 2 0 2 93:90 4
4. MSPR Siódemka Legnica 1 0 3 87:95 2
5. Grundfos Tatabánya KK 0 0 4 80:116 0

MSPR Siódemka Legnica - HC Dukla Praha 15:25 (8:8)
Grundfos Tatabánya KK - TJ Sokol Žďár n. S. 18:28 (10:13)
SC DHfK Leipzig - MSPR Siódemka Legnica 29:20 (13:10)
HC Dukla Praha - Grundfos Tatabánya KK 24:23 (10:11)
TJ Sokol Žďár n. S. - SC DHfK Leipzig 14:19 (10:10) 
Grundfos Tatabánya KK - MSPR Siódemka Legnica 19:31 (8:15)
HC Dukla Praha - SC DHfK Leipzig 24:29 (15:14) 
MSPR Siódemka Legnica - TJ Sokol Žďár n. S. 21:22 (11:12) 
SC DHfK Leipzig - Grundfos Tatabánya KK 33:20 (17:11) 
TJ Sokol Žďár n. S. - HC Dukla Praha 23:20 (13:11)