I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Schedule

Sports hall Bouchalky Žďár n. S.

Friday, 27th January 2017
Time Category Team A Team B Match code
Preliminary groups matches
9:00 STD (U19) TJ Sokol Nové Veselí RK Gorenje Velenje STDA_01
10:00 STD (U19) Moscow Selection HC Dukla Praha STDB_01
11:00 STD (U19) HC Motor Zaporozhye Füchse Berlin STDA_02
12:00 STD (U19) ŠKP Bratislava B. Braun Gyöngyös KK STDB_02
13:00 STD (U19) HK AGRO Topoľčany TJ Sokol Nové Veselí STDA_03
14:00 STD (U19) MSPR Siódemka Legnica Moscow Selection STDB_03
15:00 STD (U19) RK Gorenje Velenje HC Motor Zaporozhye STDA_04
16:00 STD (U19) HC Dukla Praha ŠKP Bratislava STDB_04
17:00 STD (U19) Füchse Berlin HK AGRO Topoľčany STDA_05
18:00 STD (U19) B. Braun Gyöngyös KK MSPR Siódemka Legnica STDB_05
19:00 STD (U19) TJ Sokol Nové Veselí HC Motor Zaporozhye STDA_06

Saturday, 28th January 2017
Time Category Team A Team B Match code
Preliminary groups matches
8:00 MLD (U17) Lokomotiva Brčko WAT Fünfhaus Handball MLDC_06
9:00 MLD (U17) TJ Sokol Nové Veselí Füchse Berlin MLDC_07
10:00 MLD (U17) HC Dukla Praha Grundfos Tatabánya KK MLDD_07
11:00 MLD (U17) WAT Fünfhaus Handball ŠKP Bratislava MLDC_08
12:00 MLD (U17) SC DHfK Leipzig MSPR Siódemka Legnica MLDD_08
13:00 MLD (U17) Füchse Berlin Lokomotiva Brčko MLDC_09
14:00 MLD (U17) Grundfos Tatabánya KK TJ Sokol Žďár n. S. MLDD_09
15:00 MLD (U17) ŠKP Bratislava TJ Sokol Nové Veselí MLDC_10
16:00 MLD (U17) MSPR Siódemka Legnica HC Dukla Praha MLDD_10
Placement matches - cross matches
17:00 MLD (U17) C3 D4 CMM_01
18:00 MLD (U17) D3 C4 CMM_02
19:00 MLD (U17) C1 D2 CMM_03
20:00 MLD (U17) D1 C2 CMM_04

Sunday, 29th January 2017
Time Category Team A Team B Match code
Placement matches - KO matches
8:30 STD (U19) A5 B5 KOS_09
9:35 MLD (U17) Loser CMM_03 Loser CMM_04 KOM_03
10:40 STD (U19) Loser CMS_03 Loser CMS_04 KOS_03
11:45 MLD (U17) Winner CMM_03 Winner CMM_04 KOM_01
12:50 STD (U19) Winner CMS_03 Winner CMS_04 KOS_01

14:00 Final ceremony

 

ZDT Arena Nové Veselí

Friday, 27th January 2017
Time Category Team A Team B Match code
Preliminary groups matches
9:00 MLD (U17) Lokomotiva Brčko TJ Sokol Nové Veselí MLDC_01
10:00 MLD (U17) TJ Sokol Žďár n. S. HC Dukla Praha MLDD_01
11:00 MLD (U17) WAT Fünfhaus Handball Füchse Berlin MLDC_02
12:00 MLD (U17) SC DHfK Leipzig Grundfos Tatabánya KK MLDD_02
13:00 MLD (U17) ŠKP Bratislava Lokomotiva Brčko MLDC_03
14:00 MLD (U17) MSPR Siódemka Legnica TJ Sokol Žďár n. S. MLDD_03
15:00 MLD (U17) TJ Sokol Nové Veselí WAT Fünfhaus Handball MLDC_04
16:00 MLD (U17) HC Dukla Praha SC DHfK Leipzig MLDD_04
17:00 MLD (U17) Füchse Berlin ŠKP Bratislava MLDC_05
18:00 MLD (U17) Grundfos Tatabánya KK MSPR Siódemka Legnica MLDD_05
19:00 MLD (U17) TJ Sokol Žďár n. S. SC DHfK Leipzig MLDD_06

Saturday, 28th January 2017
Time Category Team A Team B Match code
Preliminary groups matches
8:00 STD (U19) Moscow Selection ŠKP Bratislava STDB_06
9:00 STD (U19) RK Gorenje Velenje Füchse Berlin STDA_07
10:00 STD (U19) HC Dukla Praha B. Braun Gyöngyös KK STDB_07
11:00 STD (U19) HC Motor Zaporozhye HK AGRO Topoľčany STDA_08
12:00 STD (U19) ŠKP Bratislava MSPR Siódemka Legnica STDB_08
13:00 STD (U19) Füchse Berlin TJ Sokol Nové Veselí STDA_09
14:00 STD (U19) B. Braun Gyöngyös KK Moscow Selection STDB_09
15:00 STD (U19) HK AGRO Topoľčany RK Gorenje Velenje STDA_10
16:00 STD (U19) MSPR Siódemka Legnica HC Dukla Praha STDB_10
Placement matches - cross matches
17:00 STD (U19) A3 B4 CMS_01
18:00 STD (U19) B3 A4 CMS_02
19:00 STD (U19) A1 B2 CMS_03
20:00 STD (U19) B1 A2 CMS_04

Sunday, 29th January 2017
Time Category Team A Team B Match code
Placement matches - KO matches
8:30 MLD (U17) C5 D5 KOM_09
9:35 MLD (U17) Loser CMM_01 Loser CMM_02 KOM_07
10:40 STD (U19) Loser CMS_01 Loser CMS_02 KOS_07
11:45 MLD (U17) Winner CMM_01 Winner CMM_02 KOM_05
12:50 STD (U19) Winner CMS_01 Winner CMS_02 KOS_05

14:00 Final ceremony