I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - 16. ročník

Starší dorostenci - skupina o 1. - 4. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí 64:53 6
2. MSPR Siódemka Legnica I 67:58 3
3. SSK Talent 90 Plzeň 55:56 3
4. HC Dukla Praha 43:62 0

TJ Sokol Nové Veselí - SSK Talent 90 Plzeň 21:17 
MSPR Siódemka Legnica I - HC Dukla Praha 25:14 
MSPR Siódemka Legnica I - SSK Talent 90 Plzeň 20:20 (10:11)
TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha 19:14 (11:7)
SSK Talent 90 Plzeň - HC Dukla Praha 18:15 (6:8)
TJ Sokol Nové Veselí - MSPR Siódemka Legnica I 24:22 (12:13)

Starší dorostenci - skupina o 5. - 8. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
5. Slovan Modra 53:46 4
6. MSPR Siódemka Legnica II 63:61 4
7. HK AGRO Topolčany 62:56 2
8. ŠKP Bratislava 47:62 2

Slovan Modra - MSPR Siódemka Legnica II 20:13 
HK AGRO Topolčany - ŠKP Bratislava 25:10 
Slovan Modra - ŠKP Bratislava 16:18 (6:9)
HK AGRO Topolčany - MSPR Siódemka Legnica II 29:22 (15:13)
MSPR Siódemka Legnica II - ŠKP Bratislava 21:19 (11:8)
Slovan Modra - HK AGRO Topolčany 17:15 (9:5)

Starší dorostenci - skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí 70:54 6
2. MSPR Siódemka Legnica I 64:58 4
3. Slovan Modra 46:59 2
4. HK AGRO Topolčany 52:61 0

Slovan Modra - HK AGRO Topolčany 17:15 (9:5)
TJ Sokol Nové Veselí - MSPR Siódemka Legnica I 24:22 (12:13)
HK AGRO Topolčany - TJ Sokol Nové Veselí 18:23 (8:13)
MSPR Siódemka Legnica I - Slovan Modra 21:15 (10:9)
MSPR Siódemka Legnica I - HK AGRO Topolčany 21:19 (9:7)
Slovan Modra - TJ Sokol Nové Veselí 14:23 

Starší dorostenci - skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. SSK Talent 90 Plzeň 67:54 6
2. HC Dukla Praha 59:52 4
3. MSPR Siódemka Legnica II 63:66 2
4. ŠKP Bratislava 50:67 0

SSK Talent 90 Plzeň - MSPR Siódemka Legnica II 23:20 (13:14)
HC Dukla Praha - ŠKP Bratislava 20:12 (8:6)
MSPR Siódemka Legnica II - HC Dukla Praha 22:24 (11:14)
ŠKP Bratislava - SSK Talent 90 Plzeň 19:26 (10:13)
ŠKP Bratislava - MSPR Siódemka Legnica II 19:21 (8:11)
SSK Talent 90 Plzeň - HC Dukla Praha 18:15 (6:8)

Mladší dorostenci

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HC Dukla Praha 99:67 8
2. TJ Sokol Nové Veselí 91:72 8
3. HK AGRO Topolčany 83:81 6
4. ŠKP Bratislava 83:79 4
5. TJ Sokol Ždár n. S. 74:96 4
6. Slovan Modra 70:105 0

ŠKP Bratislava - TJ Sokol Nové Veselí 19:14 
TJ Sokol Ždár n. S. - HK AGRO Topolčany 18:15 
Slovan Modra - HC Dukla Praha 11:23 
ŠKP Bratislava - TJ Sokol Ždár n. S. 20:14 
TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha 13:18 
HK AGRO Topolčany - Slovan Modra 17:12 
HC Dukla Praha - ŠKP Bratislava 21:16 (11:8)
HK AGRO Topolčany - TJ Sokol Nové Veselí 20:24 
TJ Sokol Ždár n. S. - Slovan Modra 25:23 (13:10)
HK AGRO Topolčany - HC Dukla Praha 19:17 (12:10)
Slovan Modra - ŠKP Bratislava 13:23 (7:9)
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Ždár n. S. 18:9 (8:5)
ŠKP Bratislava - HK AGRO Topolčany 10:12 (6:7)
HC Dukla Praha - TJ Sokol Ždár n. S. 20:8 (11:6)
TJ Sokol Nové Veselí - Slovan Modra 17:11 (5:5)