I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Memoriál Lukáše Macka - 15. ročník

Místo konání: Sportovní hala Městyse Nové Veselí
Termín konání: 3. - 4.9.2016
Uzávěrka turnaje: 10.8.2016
Kategorie: mladší dorost, starší dorost
Počet startujících: 5 družstev

Přihlášená družstva

Účastníci

Mladší dorost
TJ Sokol Nové Veselí 2000 I. liga mladšího dorostu ČR
TJ Sokol Nové Veselí 2001 I. liga mladšího dorostu ČR
HC Dukla Praha I. liga mladšího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga mladšího dorostu SR
Slavoj Trebišov I. liga mladšího dorostu SR

Starší dorost
TJ Sokol Nové Veselí I. liga staršího dorostu ČR
MSPR Siódemka Legnica  
HC Dukla Praha I. liga staršího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga staršího dorostu SR
Slavoj Trebišov I. liga staršího dorostu SR

Po odhlášení družstev Karviné v tomto týdnu jsme změnili hrací systém turnaje na každý s každým ve skupinách po pěti účastnících. Definitivní rozlosování bude k dispozici ve čtvrtek ráno.

Propozice

Kategorie mladší dorost (ročník narození 2000 a 2001), povolen je start nejbližší nižší kategorie (starší žáci, ročník narození 2002 a 2003) 
starší dorost (ročník narození 1998 a 1999), povolen je start nejbližší nižší kategorie (mladší dorost, ročník narození 2000 a 2001)
Hrací doba 2x25 minut - jeden team time-out v průběhu utkání pro každé z družstev
Herní systém mladší dorost každý s každým ve skupině s pěti účastníky
starší dorost každý s každým ve skupině s pěti účastníky
Hrací místa Sportovní hala Nové Veselí

Pravidla

Hraje se podle platných pravidel IHF a soutěžního řádu ČSH
Ustanovení V případě rovnosti bodů dvou nebo více družstev rozhoduje o umístění:
1) vzájemný zápas
2) rozdíl skóre ze vzájemných zápasů
3) větší počet vstřelených branek ve vzájemných zápasech
4) větší rozdíl branek ze všech utkání
5) větší počet vstřelených branek ze všech utkání
6) los
Tresty Vyloučení: 2 minuty
Přímá diskvalifikace, diskvalifikace hráče i funkcionáře má za následek stop na následující utkání.
Protest Protest se může podat do 20 minut po skončení utkání hlavnímu pořadateli. Protest je spojen s poplatkem 200 Kč.
Nedostavení se k utkání Čekací doba je 5 minut, poté následuje kontumace 10:0.
 

Ve sportovní hale je dovoleno používat pouze lepidlo Select a řádná halová obuv bez bílé a černé podrážky (non-marking)!