Rozlosování - 19. ročník Memoriálu L. Macka

Účastníci

Starší dorostenci (U19)
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha
SKKP Handball Brno HA Olomouckého kraje
ŠKP Bratislava Talent Plzeň
SKP Frýdek-Místek Slavoj Trebišov
Mladší dorostenci (U17)
Skupina C Skupina D Skupina E
TJ Sokol Žďár nad Sázavou TJ Sokol Nové Veselí HA Olomouckého kraje
SKKP Handball Brno ŠKP Bratislava HC Dukla Praha
SKP Frýdek-Místek Talent Plzeň Slavoj Trebišov

Pátek 4.9.2020

Čas Kategorie Domácí Hosté
10:30 mladší dorost (U17) Žďár nad Sázavou KP Brno
11:20 starší dorost (U19) Nové Veselí KP Brno
12:10 mladší dorost (U17) Nové Veselí ŠKP Bratislava
13:00 starší dorost (U19) Dukla Praha Olomouc Akademie
13:50 mladší dorost (U17) Olomouc Akademie Dukla Praha
14:40 starší dorost (U19) ŠKP Bratislava Frýdek-Místek
15:30 mladší dorost (U17) KP Brno Frýdek-Místek
16:20 mladší dorost (U17) ŠKP Bratislava Talent Plzeň
17:10 starší dorost (U19) Talent Plzeň Slavoj Trebišov
18:00 mladší dorost (U17) Dukla Praha Slavoj Trebišov

Sobota 5.9.2020

Čas Kategorie Domácí Hosté
8:00 mladší dorost (U17) Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek
8:50 starší dorost (U19) Nové Veselí ŠKP Bratislava
9:40 mladší dorost (U17) Nové Veselí Talent Plzeň
10:30 starší dorost (U19) Dukla Praha Talent Plzeň
11:20 mladší dorost (U17) Olomouc Akademie Slavoj Trebišov
12:10 starší dorost (U19) KP Brno Frýdek-Místek
13:00 mladší dorost (U17) C1 D1
13:50 starší dorost (U19) Olomouc Akademie Slavoj Trebišov
14:40 mladší dorost (U17) C2 D2
15:30 starší dorost (U19) Nové Veselí Frýdek-Místek
16:20 mladší dorost (U17) C3 D3
17:10 starší dorost (U19) Dukla Praha Slavoj Trebišov
18:00 mladší dorost (U17) D1 E1
18:50 starší dorost (U19) KP Brno ŠKP Bratislava
19:40 mladší dorost (U17) D2 E2
20:30 starší dorost (U19) Olomouc Akademie Talent Plzeň

Neděle 6.9.2020

Čas Kategorie Domácí Hosté
8:30 mladší dorost (U17) D3 E3
9:20 starší dorost (U19) A4 B4
10:10 mladší dorost (U17) C1 E1
11:00 starší dorost (U19) A3 B4
11:50 mladší dorost (U17) C2 E2
12:40 starší dorost (U19) A2 B2
13:30 mladší dorost (U17) C3 E3
14:20 starší dorost (U19) A1 B1
15:10 Vyhlášení výsledků  
Pozvánky
25.09.2021 12:30
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Mladší dorost
25.09.2021 14:30
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Starší dorost
25.09.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Muži
25.09.2021 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - SK Slavia Praha (muži B)
Muži
Partneři