Rozlosování Ssport Cup 2020

 

Účastníci

Minižáci Přípravka
Skupina A Skupina B Skupina C
TJ Sokol Nové Veselí A TJ Sokol Žďár nad Sázavou TJ Sokol Nové Veselí B
TJ Sokol Polnička TJ Sokol Velké Meziříčí A HK Ivančice B
TJ KF Ledeč nad Sázavou A HK Ivančice A Sokol Sokolnice
TJ Sokol Horka nad Moravou A Kostelec na Hané oranžoví TJ Sokol Velké Meziříčí B
HK Ivančice B Sokol Telnice A Dukla Praha
Kostelec na Hané modří TJ Náchod Sokol Telnice B
TJ Strojár Malacky Dukla Praha žluťásci TJ Sokol Nížkov
    TJ KF Ledeč nad Sázavou B

 

Hřiště č. 1

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté
9:00 SSC20_A001 Nové Veselí A Polnička
9:12 SSC20_A002 Ledeč nad Sázavou A Horka nad Moravou A
9:24 SSC20_A003 Kostelec n. H. modří Ivančice B
9:36 SSC20_A004 Malacky Nové Veselí A
9:48 SSC20_A005 Polnička Ledeč nad Sázavou A
10:00 SSC20_A006 Horka nad Moravou A Ivančice B
10:12 SSC20_A007 Kostelec n. H. modří Malacky
10:24 SSC20_A008 Nové Veselí A Ledeč nad Sázavou A
10:36 SSC20_A009 Polnička Horka nad Moravou A
10:48 SSC20_A010 Ivančice B Malacky
11:00 SSC20_A011 Ledeč nad Sázavou A Kostelec n. H. modří
11:12 SSC20_A012 Nové Veselí A Horka nad Moravou A
11:24 SSC20_A013 Malacky Polnička
11:36 SSC20_A014 Ledeč nad Sázavou A Ivančice B
11:48 SSC20_A015 Kostelec n. H. modří Nové Veselí A
12:00 SSC20_A016 Horka nad Moravou A Malacky
12:12 SSC20_A017 Ivančice B Polnička
12:24 SSC20_A018 Horka nad Moravou A Kostelec n. H. modří
12:36 SSC20_A019 Malacky Ledeč nad Sázavou A
12:48 SSC20_A020 Ivančice B Nové Veselí A
13:00 SSC20_A021 Polnička Kostelec n. H. modří
13:12 Přestávka
13:30 SSC20_1M01 A3 B2
13:42 SSC20_11M01 A7 B6
13:54 SSC20_1M03 A1 B3
14:06 SSC20_7M01 A5 B4
14:18 SSC20_1M05 A2 B3
14:30 SSC20_11M03 A7 B7
14:42 SSC20_7M03 A5 B5
14:54 SSC20_1M09 A1 B1
15:15 Vyhlášení výsledků

 

Hřiště č. 2

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté
9:00 SSC20_B001 Žďár nad Sázavou Velké Meziříčí A
9:12 SSC20_B002 Ivančice A Kostelec n. H. oranžoví
9:24 SSC20_B003 Náchod Telnice A
9:36 SSC20_B004 Dukla Praha žluťásci Žďár nad Sázavou
9:48 SSC20_B005 Velké Meziříčí A Ivančice A
10:00 SSC20_B006 Kostelec n. H. oranžoví Telnice A
10:12 SSC20_B007 Náchod Dukla Praha žluťásci
10:24 SSC20_B008 Žďár nad Sázavou Ivančice A
10:36 SSC20_B009 Velké Meziříčí A Kostelec n. H. oranžoví
10:48 SSC20_B010 Telnice A Dukla Praha žluťásci
11:00 SSC20_B011 Ivančice A Náchod
11:12 SSC20_B012 Žďár nad Sázavou Kostelec n. H. oranžoví
11:24 SSC20_B013 Dukla Praha žluťásci Velké Meziříčí A
11:36 SSC20_B014 Ivančice A Telnice A
11:48 SSC20_B015 Náchod Žďár nad Sázavou
12:00 SSC20_B016 Kostelec n. H. oranžoví Dukla Praha žluťásci
12:12 SSC20_B017 Telnice A Velké Meziříčí A
12:24 SSC20_B018 Kostelec n. H. oranžoví Náchod
12:36 SSC20_B019 Dukla Praha žluťásci Ivančice A
12:48 SSC20_B020 Telnice A Žďár nad Sázavou
13:00 SSC20_B021 Velké Meziříčí A Náchod
13:12 Přestávka
13:30 SSC20_1M02 A2 B1
13:42 SSC20_11M02 A6 B7
13:54 SSC20_1M04 A3 B1
14:06 SSC20_7M02 A4 B5
14:18 SSC20_1M06 A1 B2
14:30 SSC20_11M04 A6 B6
14:42 SSC20_7M04 A4 B4
14:54 SSC20_1M08 A2 B2
15:15 Vyhlášení výsledků

 

Hřiště č. 3

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté
9:00 SSC20_C001 Nové Veselí B Velké Meziříčí B
9:12 SSC20_C002 Ivančice C Telnice B
9:24 SSC20_C003 Ledeč nad Sázavou B Sokolnice
9:36 SSC20_C004 Dukla Praha Třeboň
9:48 SSC20_C005 Velké Meziříčí B Ivančice C
10:00 SSC20_C006 Telnice B Ledeč nad Sázavou B
10:12 SSC20_C007 Sokolnice Dukla Praha
10:24 SSC20_C008 Třeboň Nové Veselí B
10:36 SSC20_C009 Velké Meziříčí B Telnice B
10:48 SSC20_C010 Ledeč nad Sázavou B Dukla Praha
11:00 SSC20_C011 Sokolnice Třeboň
11:12 SSC20_C012 Nové Veselí B Ivančice C
11:24 SSC20_C013 Velké Meziříčí B Dukla Praha
11:36 SSC20_C014 Ledeč nad Sázavou B Třeboň
11:48 SSC20_C015 Ivančice C Sokolnice
12:00 SSC20_C016 Nové Veselí B Telnice B
12:12 SSC20_C017 Třeboň Velké Meziříčí B
12:24 SSC20_C018 Dukla Praha Ivančice C
12:36 SSC20_C019 Telnice B Sokolnice
12:48 SSC20_C020 Ledeč nad Sázavou B Nové Veselí B
13:00 SSC20_C021 Třeboň Ivančice C
13:12 Přestávka
13:30 SSC20_C022 Telnice B Dukla Praha
13:42 SSC20_C023 Velké Meziříčí B Ledeč nad Sázavou B
13:54 SSC20_C024 Nové Veselí B Sokolnice
14:06 SSC20_C025 Telnice B Třeboň
14:18 SSC20_C026 Ivančice C Ledeč nad Sázavou B
14:30 SSC20_C027 Dukla Praha Nové Veselí B
14:42 SSC20_C028 Sokolnice Velké Meziříčí B
14:54 SSC20_1M07 A3 B3
15:15 Vyhlášení výsledků

 

Pozvánky
12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
12.08.2022 18:30
Budai Farkasok - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 16:00
SG Handball Westwien - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 18:30
TJ Sokol Nové Veselí - Budai Farkasok (Memorial)
Muži
14.08.2022 11:00
Budai Farkasok - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
14.08.2022 13:30
TJ Sokol Nové Veselí - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
Partneři